Skocz do zawartości

[Trójmiasto] Spotkania pomorskich


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

jak spotkanie bedzie udane to bedzie mozna powtarzac :ad:

Szkoda, ze Cie nie bedzie Mateusz :cry: Milego wypadu na domek - swoja droga trzeba kiedys wyskoczyc razem na domek :!:

 

Sa jeszcze jacys chetni :?: wstep za fee nikt nie gryzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ktoś czy nie będzie jak to będzie ?

 

[ Dodano: 16 Maj 2010, 14:01 ]

Jeszcze raz sorki że musiałem się tak szybko ulotnić, mam nadzieje że następnym razem uda się uczestniczyć w pełnym wymiarze godzinowym jak i sprzętowym ;) Pozdrawiam

 

PS. Marcin podaj nr konta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Trójmiejscy nie gęsi i też swoje spotkania mają przedstawiam Wam krótką relację z ostatniej niedzieli:

 

Przyjeżdżając na miejsce zastałem Pawła i Kubę stojących przy czarnym TT. Po parunastu minutach przyjechał Cyprian. Dodając do tego moją skromną osobę na spotkaniu były 4 dorodne, młode samce :P

 

Padł pomysł aby najpierw wrzucić coś na ząb i dostarczyć płynów tym co byli trochę "wczorajsi" ;) Udaliśmy się zatem do pobliskiej pizzerii i spożywczaka.

 

Nasyceni i napojeni podjęliśmy decyzję, że poznęcamy się troszkę nad maską Audi.

Niestety żaden z nas nie zabrał szmatek i taśm. Musiało nam wystarczyć to, co było na myjni.

 

W związku z tym, że Kuba umył rano samochód, a kilka dni temu go glinkował zabrałem się za polerowanie pierwszej połowy maski. Paweł wypolerował końcówki układu wydechowego, nałożył Bilt Hamber Auto-Balm, Kuba nałożył SmartGel na oponki i wypolerował druga połowę maski, a Cyprian....hmmmm, jak widać po minie chyba myślał jak tu szybko sprzedać swojego Golfa i kupić TT :D

 

Ze względu na brak czasu, taśm i szmatek to wszystko co zrobiliśmy.

Mimo niskiej frekwencji fajnie było spędzić pogodną niedzielę w takim gronie i wymienić się spostrzeżeniami.

 

 

 

 

28887041.jpg

 

12549646.jpg

 

93269145.jpg

 

85999385.jpg

 

43842276.jpg

 

84655983.jpg

 

36501080.jpg

 

55226419.jpg

 

14156758.jpg

 

82654773.jpg

 

99544122.jpg

 

72635389.jpg

 

78257157.jpg

 

46575469.jpg

 

63696028.jpg

 

70378549.jpg

 

30859488.jpg

 

23762403.jpg

 

16895721.jpg

 

63133011.jpg

 

 

Pozdrawiam i do następnego razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, sorry panowie, ale w sobotę nieco "imprezowałem" i nie byłem w stanie autem na 12 dotrzeć :/ Widzę, że dużo się działo i była okazja do zabawy maszynami (chętnie bym tego spróbował na jakimś próbnym elemencie). :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie , ja pomimo że miałem że tak powiem "niepewny" stan po alkoholowy poprzedniej nocy chociaż dotarłem :P nie wziąłem co prawda nic oprócz swojego ciężkiego kufra ale przemilczmy :) chłopaki jeszcze raz sory za brak czasu, następnym razem damy czadu bardziej PRO :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.