Skocz do zawartości

Jaki wosk na prezent do 300zł


Rollo Tomassi

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze wosku na prezent dla mojego ojczulka

Kwota którą chcę przeznaczyć to 300zł ....plus minus parę groszy ;)

Aplikacja ręczna dla mało zaawansowanej osoby

Kolor autka: Ciemny morski i srebrny

 

Myślałem o zestawie SONAX Premium Class (regenerator i wosk) co o tym sądzicie, czy to jest warte swojej ceny?

 

Jakie są Wasze Propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być prezent to Zymol Titanium ;)

+ew.HDC,choć jak pokazuje doświadczenie,lepiej kupić ciut ścierny cleaner,szczególnie jeżeli auto nie będzie traktowane maszyną ;)

Dlaczego Titanium?Jest,woreczek,jest certyfikat i co najważniejsze,jak na moje najlepszy wosk jeżeli chodzi o stosunek trwałości,efektu i ceny ;)

Będzie Pan zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być prezent to Zymol Titanium ;)

+ew.HDC,choć jak pokazuje doświadczenie,lepiej kupić ciut ścierny cleaner,szczególnie jeżeli auto nie będzie traktowane maszyną ;)

Dlaczego Titanium?Jest,woreczek,jest certyfikat i co najważniejsze,jak na moje najlepszy wosk jeżeli chodzi o stosunek trwałości,efektu i ceny ;)

Będzie Pan zadowolony ;)

 

 

Tia tylko przy tym fajnym zestawie przekraczamy kwotę 400 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, nawet super duper wosk za 10 000 polozony na świrlasty i nieprzygotowany lakier da tyle co K2 za 7 pln :D

 

Jesli nie robisz korekty, to kup gline, jakis dobry cleaner scierno-wypelniajacy +aplikator do szorowania, na to wosk za 80zl. Efekt o niebo lepszy niz sam super wosk za 300.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Panie, nawet super duper wosk za 10 000 polozony na świrlasty i nieprzygotowany lakier da tyle co K2 za 7 pln :D

 

Jesli nie robisz korekty, to kup gline, jakis dobry cleaner scierno-wypelniajacy +aplikator do szorowania, na to wosk za 80zl. Efekt o niebo lepszy niz sam super wosk za 300.

:)

 

zazdroszczę Twojej dziewczynie / kobiecie - na pewno dajesz świetne prezenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.