Jump to content

Jaki wosk na prezent do 300zł

Rollo Tomassi

Recommended Posts

Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze wosku na prezent dla mojego ojczulka

Kwota którą chcę przeznaczyć to 300zł ....plus minus parę groszy ;)

Aplikacja ręczna dla mało zaawansowanej osoby

Kolor autka: Ciemny morski i srebrny

Myślałem o zestawie SONAX Premium Class (regenerator i wosk) co o tym sądzicie, czy to jest warte swojej ceny?

Jakie są Wasze Propozycje?

Jak ma być prezent to Zymol Titanium ;)

+ew.HDC,choć jak pokazuje doświadczenie,lepiej kupić ciut ścierny cleaner,szczególnie jeżeli auto nie będzie traktowane maszyną ;)

Dlaczego Titanium?Jest,woreczek,jest certyfikat i co najważniejsze,jak na moje najlepszy wosk jeżeli chodzi o stosunek trwałości,efektu i ceny ;)

Będzie Pan zadowolony ;)

Jak ma być prezent to Zymol Titanium ;)

+ew.HDC,choć jak pokazuje doświadczenie,lepiej kupić ciut ścierny cleaner,szczególnie jeżeli auto nie będzie traktowane maszyną ;)

Dlaczego Titanium?Jest,woreczek,jest certyfikat i co najważniejsze,jak na moje najlepszy wosk jeżeli chodzi o stosunek trwałości,efektu i ceny ;)

Będzie Pan zadowolony ;)

Tia tylko przy tym fajnym zestawie przekraczamy kwotę 400 :o

Panie, nawet super duper wosk za 10 000 polozony na świrlasty i nieprzygotowany lakier da tyle co K2 za 7 pln :D

Jesli nie robisz korekty, to kup gline, jakis dobry cleaner scierno-wypelniajacy +aplikator do szorowania, na to wosk za 80zl. Efekt o niebo lepszy niz sam super wosk za 300.

:)

• Moderator
Panie, nawet super duper wosk za 10 000 polozony na świrlasty i nieprzygotowany lakier da tyle co K2 za 7 pln :D

Jesli nie robisz korekty, to kup gline, jakis dobry cleaner scierno-wypelniajacy +aplikator do szorowania, na to wosk za 80zl. Efekt o niebo lepszy niz sam super wosk za 300.

:)

zazdroszczę Twojej dziewczynie / kobiecie - na pewno dajesz świetne prezenty :)