Jump to content

Program do odzyskiwania usuniętych zdjęć i muzyki

LookMyWay

Recommended Posts

Witam!

Czy znacie jakiś działający program który odzyska mi zdjęcia i muzykę? Szukam już drugi dzień i wszystkie wydają się być niedziałające. Jedynie Strong Recovery... ale jest płatny i wcale nie tani. Prosiłbym raczej o programy których mieliście okazję używać i wam pomogły.

Mam windows 7

Z mojego doświadczenia wszystkie darmowe działały podobnie. Jak komuś się coś skasowało i prosił o pomoc to brałem pierwszy z googla program i walczyłem. Przy poważniejszych rzeczach próbowałbym z jakąś dystrybucją linuxa na cd żeby Windows nie nadpisał czegoś w miejsce skasowanych plików.

Z darmowych Recuva jest OK, żelazna zasada -- pamiętaj o nie nadpisywaniu jakichkolwiek plików na partycji gdzie uszkodziłeś/straciłeś dane.

Jeżeli to jest główna partycja -- to nawet nie uruchamiaj komputera/jak najrzadziej... ,gdyż w międzyczasie pliki tymczasowe/wymiany nadpisują dane...

Ok 2 lata temu moja N95 poinformowała mnie o błędzie po zrobieniu zdjęcia. Nieświadomie robiłem dalej foty. Później zobaczyłem, że zniknęły mi inne zdjęcia. Przerobiłem chyba z 10 różnych programów do odzyskiwania danych i nic. Każdy odzyskuje kilka tych samych zdjęć. Straciłem foty z dwóch lat i to dość ważnych. Jak sobie przypominam to nerw okrutny mnie bierze :zly::wallbash:

Moja rada: jeśli coś straciliście nie odpalajcie napędu/nie używajcie karty tylko odrazu pod program do odzyskiwania danych.

Moja rada: jeśli coś straciliście nie odpalajcie napędu/nie używajcie karty tylko odrazu pod program do odzyskiwania danych.

Jest to elementarna podstawa podczas odzyskiwania danych... :evil: