Skocz do zawartości

poprawa klaru


Rekomendowane odpowiedzi

witam

polerowałem sobie samochód , nie wiem jak wy to robicie, że wam się nic nie dzieje tzn.

Czytałem na forum , że używacie spokojnie papieru 2000 do rys nawet głębokich, ja używałem papieru 2500 , chciałem zlikwidować małe rysy i w dwóch miejscach przetarłem klar , a rysa została

Jak to mogę naprawić , czy mogę to prysnąć samym klarem ,i nie będzie tego widać czy narobię jeszcze więcej szkody , chodzi o wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

polerowałem sobie samochód , nie wiem jak wy to robicie, że wam się nic nie dzieje tzn.

 

Czytałem na forum

To co czytasz musisz traktować z dystansem, czasem ktoś gdzieś coś przeczyta później napisze i tak wychodzi.

Niema co gadać, polerowanie lakieru a co dopiero zabawa w papierki to jest duża ingerencja w lakier i trzeba mocno uważać, nie jest tak słodko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić się nieraz da tak żeby nie było widać,choć wpływa na to trochę czynników takich jak miejsce,kolor etc,a nie raz trzeba jechać klarem cały element niestety a bazą cieniować,grubsza jazda ogólnie.Pokaż foto,się pomyśli,może coś doradzę ;) Ciekawe ze 2500 papierem się przedarłeś,musiał być bardzo cieniutki klar w tym miejscu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dzwoniac do serwisu i podajac kod lakieru pow mi ze jest to czarny akryl wiec moze facet byl pijany :D te drobinki to jest kurz na aucie jakiej pomocy oczekuje maska byla juz malowana i jest teraz zabezpieczona powloka GYEON Q2 MOHS nie chce malowac ponownie calej maski pytam o mozliwosc miejscowej naprawy tak zeby dalo sie to zrobic aby malo bylo znac naprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co jak powstalo przetarcie to powloki już nalozyc nie można po korekcie ???? smart repair podejmie się tego studio detalingowe ???? czy tylko dobry lakiernik ??? a może to biale to wypelnienie powloka wlasnie nie dotarte takie jak powstaje przy odpryskach po nalozeniu powloki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kłaść powłokę na lakier, który trzeba naprawić?

Sam ją kładłeś, czy jakaś firma sukces? :D

 

Podjedź gdzieś gdzie robią smarty w Twojej okolicy i niech fachowiec oceni.

Jak się uda to naprawią, jak nie to malujesz maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.