Skocz do zawartości

Test produktu 4nano Snow Xtreme - BMW & 2x Alfa


patryczken16

Rekomendowane odpowiedzi

Zimy prawie nie było, auto garażowe a tymczasem wizualnych właściwości powłoki już praktycznie nie ma. Mam tu na myśli wszystko co dotyczy odprowadzania wody. Natomiast ostatnio miałem akcję z ptasią kupą i śladu wżeru na lakierze nie było (kupa leżała cały dzień aż miałem czas na wieczorne mycie) - czyli coś tam chroni. Mimo wszystko drugi raz nie zdecydowałbym się na nią, wolałbym dołożyć 150 zł i kupić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

MiTo była już brudna jak słynny stół, więc wczoraj pierwszy raz w tym roku została umyta na dwa wiaderka a po opłukaniu okazało się, że na niektórych panelach (górne partie boków) całkiem fajnie kropelkuje jeszcze SX...

Tak więc po pół roku od aplikacjo coś tam jeszcze siedzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, a jak tam maska, progi, tył autka? Może jakieś foto później? :)

Na masce, dachu tafla wody więc SX kaput. Tak jak napisałem została tylko na górnych partiach drzwi, tylnego nadkola i ledwo ledwo klapa bagażnika.

Fot brak, bo auto myłem jak już było ciemno... Pstrykne coś dziś jak się uda, naturalne deszczowe krople.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziś rano przygotowywałem MiTo do odświeżenia i nałożenia 4nano LP3D mini.

była piana w kiler stężeniu, iron off, t&G rem i później glinka. Ku mojemu zdziwieniu glinka po całym aucie była czysta. tak więc powłoka choć kiepsko zrzucała wodę nie pozwoliła jednak na przywieranie zanieczyszczeń :good:

 

I tym oto wpisem kończę test 4nano Snow Extreme i polecam się na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zdziwieniu Glinka po całym aucie była czysta. tak więc powłoka choć kiepsko zrzucała wodę nie pozwoliła jednak na przywieranie zanieczyszczeń

Pewnie powłoka trochę się do tego przyłożyła, ale jak na moje to może w 20%-tach. Reszta to robota tego trio ;) :

piana w kiler stężeniu, iron off, t&G rem

....i to że regularnie dbasz o auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.