Skocz do zawartości

Test produktu 4nano Snow Xtreme - BMW & 2x Alfa


patryczken16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siwyjac, dzięki za pomoc. :)

 

Samochód myty 2 dni temu. Film z dzisiaj, przed spłukaniem nie był myty. Z marszu strumień wody na lekko zakurzoną maskę.

Leży tylko SX. 9 dni po aplikacji.

 

Jak bym zdjął zraszasz i polał maskę "z węża" praktycznie większość wody by zleciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 14 Październik 2013, 09:13 ]
Domywanie na prawde jest swietne, widac roznice w porownaniu np z SV Onyxem. Dodatkowo latwiej osuszyc auto podczas jazdy po bezdotyku :evil: Aha, plus jeszcze za podbicie wygladu.

 

I czy te krople są na prawdę takie ważne? :)

 

 

mi brak kropli nie przeszkadza. wole lepszy zrzut mi krople i waterspoty :) ok w takim razie u mnie bedzie test bez wosku w weekend bedzie filmik i ocenicie jak to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons, ile czasu daliście powłoce na związanie w waszym filmiku ?

 

3 dni w garażu w ~25*C przy 55% wilgotnosci i około 2 tygodnie bez mycia.

 

[ Dodano: 15 Październik 2013, 10:01 ]

krople i waterspoty

 

Widze, że wiele osób zaczyna rozumieć sedno sprawy :) Cieszy mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier po korekcie.

Temp. aplikacji 25*C.

Dwie warstwy nałożone w odstepie ok. 18h.

Na masce 3 warstwy.

Od ostatniej warstwy auto kuruje się już ponad 24h a zamierzam potrzymać je w garażu bez wyjazdu do czwartku i we czwartek nałożyć PB Blackhole i/lub RG 4x4/FK1000/DG Trackclaw/Z Concours - do czwartku się zdecyduję ;)

 

Lakier nabrał szklistości co jest standardem przy tego typu powłokach. Nie odnotowałem efektu przyciemnienia lakieru aż tak spektakularnego jak przy niektórych innych powłokach ale nie o to w tym przecież chodzi. Po 24h pomacałem powierzchnię i w moim odczuciu mimo wizualnej szklistości brakuje jej trochę do namacalnej gładkości jak po nałożeniu wosku.

 

Sama aplikacja była prosta, żadnych niespodzianek, nic nie wysycha i nie maże się. Polerowanie to przyjemność.

 

Zdjęcia po 24h od ostatniej warstwy. Trochę paproszków wleciało na elementy bo robiłem porządki w fibrach i się natrzepało :-]

 

yvbWQhC.jpg

 

f7O2D1b.jpg

 

oZxB5oQ.jpg

 

jgLXvI3.jpg

 

hVjPXs3.jpg

 

yqZUERr.jpg

 

vNNUTJM.jpg

 

OoIuBtD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalem.

 

Po problemach Siwyjac zastanawiam się nad wpływem cząstek sylikonu zawartego w większości dressingów do opon. :o

 

Powszechnie wiadomo, że cząsteczki sylikonu utrudniają sieciowanie różnego rodzaju struktur. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie padłą już odpowiedź na czas między aplikacją powłoki a nakładaniem kolejnych produktów ale wolę się upewnić: CG Blacklight można nakładać 24h po aplikacji czy raczej po tygodniu?

 

Niestety nie znam składku każdego LSP dostępnego na rynku, nalezałoby sprawdzić kartę techniczną lub zasięgnąć wiedzy u dystrybutora/producenta. W razie wątpliwośći lepiej stać po bezpieczniej stronie mocy ;)

 

[ Dodano: 25 Październik 2013, 16:30 ]

Po problemach Siwyjac zastanawiam się nad wpływem cząstek sylikonu zawartego w większości dressingów do opon. :o

 

 

Nawet woda w trakcie wiązania powłoki ma na nią zły wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalem.

 

Po problemach Siwyjac zastanawiam się nad wpływem cząstek sylikonu zawartego w większości dressingów do opon. :o

 

Powszechnie wiadomo, że cząsteczki sylikonu utrudniają sieciowanie różnego rodzaju struktur. :dontknow:

 

Grześ nie nanosiłem dresingu na opony ani przed ani po aplikacji powłoki...

 

skoro ekipa 4nano twierdzi, że pomimo kiepskiego odpychania wody powłoka JEST na aucie to ja nie widzę w tym problemu. po wysmalcowaniu FK kropelki są jak malina, więc ja jestem szczęśliwy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.