Skocz do zawartości

Myjnia bezdotykowa Tychy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów - temat jest taki - mam możliwość otwarcie(ybudowania )myjni bezdotykowej w Tychach Starych w okolicy Leclerca- ul Budowlanych - czy koledzy stamtąd widza w tej lokalizacji dobre miejsce? pytam bo wszędzie staram się jakieś informacje zdobywać - ruch spory blokowiska są - tyle ze niska zabudowa .......dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi co do tej lokalizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dokładnie chciałbyś to wybudować. Tychy jak wiesz są dość zbitym miastem, co za tym idzie patrząc od leclerca masz dwie myjnie w odległości 1km i 2km w przeciwnych kierunkach. Jeśli byś ją wybudował tuż obok sklepu, pewnie by sporo osób się zainteresowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przewidzieć jak to będzie wyglądać. U mnie aktualnie dwie największe bezobsługowe myjnie, które znajdują się w bardzo ciekawych lokalizacjach są na sprzedaż! Wydaje mi się, że temat bezobsługowej myjni jest już zbyt oklepany a konkurencja spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega z Tych powiedział, są już w okolicy inne bezdotyki. Jeśli Twoja nie będzie się wyróżniać czymś na + to myślę, że specjalnie nie ma na co liczyć. Sporo się tego pobudowało u nas ostatnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak - ale te dwie o których piszecie są dużo dalej od zabudowy blokowe(ta w drodze ptrzez czułów) a druga podobno ma kiepską jakość - ja myślę o autospa - z konkretnymi urządzeniami - topową wersją z romieniaczem banknotów itp.... co do jakości to była by najwyższa półka - przy dwóch marketach leclerc i drugim który się nazywa A....... - nie znam też Tychów - jak te okolice wyglądaja - boję się niestety ze to stare bloki i ludzie kasą tam nie szastają- są niedaleko co prawda ładne osiedla domów ale na domach to się nie ma co opierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.