Skocz do zawartości

Czy jest lakiernik na forum ?


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Proste ... ma być tanio to jest tanio, w Niemczech mając małą rysę np. na drzwiach profesjonalne lakiernie lakierują cały bok auta.

Panowie nigdy nie da się w 100% dobrać idealnie koloru, jak wspominał pan lakiernik, można jednego dnia pomalować jeden element daną bazą a drugiego dnia drugi element tą samą bazą i również mogą wyjść dwa różne kolory (różnica wilgotności, różnica odległości pistoletu od elementu i baza zmienia kolor) dla tego jak ma być profi to robi się za jednym zamachem całą stronę auta.

Ale kolor i tak chuj... dobrany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie 600 złotych za element to tanio ?

 

Panowie, zlitujcie się, to blisko już do ceny ASO :/ Piotr, niech poprawia zgodnie ze sztuką do oporu, aż będziesz zadowolony. Jak nie to rzeczoznawca i droga prawna. Ja bym gumiakowi nie odpuścił ;)

 

edit: jakby co, to wszystko na piśmie. Niech napisze na fyrmowym druczku: to stare SC i tak ma być, to wielowarstwowa perła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię Tobie doradzić. :dontknow: Chciałem tylko napisać, że podoba mi się praca "Twojego" lakiernika - jakieś namiary na warsztat podasz :-]

Kiedyś, gdzieś, coś słyszałem, że czerwone ''dochodzą na słońcu'', więc takie jak twój może też :o:kox:

Może należy poczekać z miesiąc... :mrgreen:

 

Tak dobranego koloru nawet nie wycieniujesz Panie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liam, Szkodę miałem w Lutym, więc więcej niż jeden miesiąc jest. Auto Efekt Blizne Jasińskiego. :)

 

kamilgt, Kamil, nie wyglądasz na takiego co słupki wyciąga rękami. Gdyby tam tylko były drzwi. Ale bede pamietal o ofercie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, jesteś z warszawy to duze miasto i nie wierze że nie ma tam rzecznika praw konsumenta który to w zdecydowanej większości spraw odnosi duże sukcesy udaj sie do niego i naświetl sprawe a będziesz wiedział co i jak http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php a tu konkretnie dla warszawy http://www.uokik.gov.pl/problemy.php?problem=68&wojewodztwo=28&miasto=29&x=43&y=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.