Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

JbYxUaN.jpg

 

X4A08SK.jpg

 

giIbhkl.jpg

 

Fotel z Alfy Romeo GT powędrował do pracy. Ostatnio coraz częściej przychodząc rano zastaję kogoś w nim siedzącego i pijącego poranną kawkę ;)

 

Na zdjęciach w maksymalnej wysokości, ale na minimalnej też jest jeszcze delikatnie zbyt wysoko. Znalazłem na Allegro 16 cm amortyzator za grosze, więc będzie niżej na dniach.

 

Nie wiem tylko jak będzie latem, czy skóra nie będzie irytująca. Na razie jest super. Być może za jakiś czas znajdę jakieś fajne półskóry i zrobię v2, bardziej dopracowaną.

 

Zapomniałbym dodać, zmontowałem to sam, ale sam fotel dostałem od żony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek, Odkręciłem szyny, zbędne kable od poduszek odciąłem, w miejsca gdzie były przykręcone szyny przykręciłem wzmocnioną blachę (wzmocnienia wspawane do 3mm blachy - tyle było pod ręką), a już do tej blachy sam stelaż z kółkami. Proste.

 

Najwięcej zabawy było z wymierzeniem w którym miejscu blachy ma być stelaż przykręcony, bo gdybym geometrycznie po środku to zrobił, to fotel byłby niestabilny, w sensie leciał do tyłu. Trzeba było znaleźć środek ciężkości. Ogólnie - na oko ;]

 

Podłokietnik jeszcze jakiś zamontuje, pewnie od zwykłego biurowego fotela przykręcę do tej blachy. Tylko nie mam kiedy tego robić, bo fotel stoi już w pracy i nie będę tam przecież tego wiercił.

 

Ogólnie bardzo się cieszę, że to nie jest fotel z elektryczną regulacją. Dzięki temu może lans mniejszy, ale możliwości regulacji swobodne, bez prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.