Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

g.pająk Ja dzis naprawde byłem w szoku że nie było nikogo do pomocy.

Ogólnie skrzyżowanie przy którym mieszkam to istny "czarny punkt". Osobiście byłem tutaj przy 9 wypadkach śmiertelnych.. :(

I wlasnie pierwszy raz tak było żeby nie było nikogo do pomocy.

Np. przy tym zdarzeniu:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /120829760

od razu zatrzymało sie sporo osób i z nimi reanimowaliśmy kierowce(ukąsiły go 3 szerszenie co sie okazało). Którego tez de facto wyciągnęliśmy przez szybe.

Ale powiem Ci że typa z którym Ty miałeś styczność to mogli ludzi chociaż troche sklepac.. :zly:

 

faraon3021 powiem Ci że naprawde mega uczucie.. I wiem że nie zaleznie od ryzyka napewno w każdej podobnej sytuacji nie zawahałbym sie. ale własnie taka bezmyślność o której piszesz przeraza.

 

siwyzając podobną akcje miałem jak na SKSie chłopaczek zostawił na parkiecie górne jedynki. Warga rozlazła sie na pół to odruchowo zacząłem mu to tamować ściskając rękami. To komentarza innych nauczycielek były tego samego typu :shock:

jednak dla Ciebie szacun bo to jednak zupełnie inna akcja..

 

Tomek WRC, kubik mój ojciec jest weterynarzem także od dzieciaka nie była mi obca krew, zresztą takie podejście wyniosłem z domu bo zanim jeszcze sam umiałem reagować w takich sytuacjach to widziałem jak moi rodzice to robili. W pracy tez miałem sporo sytuacji gdzie uczniowie mieli wypadki na lekcji i wtedy adrenalina zdecydowanie bardziej skacze, bo świadomość że dziecko jest pod Twoją opieką daje po psychice. ;)

Pamiętam jak po pierwszej reanimacji na lekcji po powrocie do domu strzeliłem "sete" i zasnąłem na ponad 10 godzin.

 

Kubik ma sporo racji nawet najlepsze szkolenie nie da nic kiedy ktoś to olewa. Sam znam ludzi którzy nie ważne czego sa świadkiem reagują..phii...a cóż mnie to obchodzi. :thumbdown:

 

mihnova gratki konkretnego podejścia do treningów :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie ze u Ciebie za checiami idzie wiedza i opanowanie.

Czasem checi to za malo, a bez odpowiedniej wiedzy mozna zrobic duza krzywde, mimo ze chcielismy dobrze.

Chodzi o podstawy, kogo nie ruszac, jak zatamowac krwotok, jak bezpiecznie ulozyc rannego, komu nie wolno np podawac nic do picia

i klasyka oczywiscie czyli sztuczne oddychanie i masaz serca.

A nawet nie wiem czy wszyscy znaja numery alarmowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORDI, wnioskuje ze jestes nauczycielem WF?

 

Nom, byłem czynnym przez 5 lat teraz od wrzesnia siedze na bezrobociu niestety bo przed samymi wakacjami dyrektorka mi powiedziała że nie przedłuzy mi etatu i niestety nie było juz szans znaleźć fdzieś pracy w zawodzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORDI o znieczulicy coś wiem . Zdarzyło mi się wyciągać kierowcę z Tira który zakleszczony siedział w przewróconej cięzarówce na poboczu. Ciężarówka w rowie , światła się świeciły ale nikt się nie zatrzymywał. Jak go zapytałem ile już tak siedzi to mi powiedział ze przeszło godzinę . Pewnie samej kolizji nikt nie widział więc nikt na auto w rowie nie zwracał uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj minął równo drugi rok mamy superba a co za tym idzie wypadł drugi przegląd okresowy.

 

Więc udałe się do dealera, u którego został zakupiony na wymianę oleju, wszystkich filtrów, płynu hamulcowego oraz płynu chłodzącego. No i przy okazji zgłosiłem, że prawy ksenon zmienił trochę barwę. I co każdy w tym miejscu znając podejście niektórych aso było by wskazanie drogi do wyjścia i po dwóch latach tego sam bym się spodziewał. Ale na koniec przeglądu wyszedł kierownik serwisu i informuje mnie, że w ramach ostatniego dnia gwarancji wymienili od siebie dwa żarniki. :)

Mam nadzieję, że te nowe wytrzymają trochę dłużej niż obecne bo niestety ale te poprzednie żarniki miały dwa lata i 26 tyś km :(

 

I w gratisie napełnili mi jeszcze zbiornik płynu do spryskiwaczy, wnioskuje, że za free bo na fakturze żadnej kwoty za tą usługę nie znalazłem.

 

Chyba będę musiał zmienić zdanie o ASO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem, na co poświęcę pół dnia w pracyhttp://www.geoguessr.com/

Mój dotychczasowy rekord to 16277 punktów.

http://url.geoguessr.com/5YXC

Ale fakt - wciąga niemiłosiernie. :D

 

EDIT:

Last round points: 6478

Total points: 17550

Round: 5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.