Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Automapa
jak dla mnie numer 1 w Polsce, szczególnie teraz jak na Adndku można sobie licencje na siedem dni wykupić za 10 zł i nie kombinować z instalacją na navi.

 

Zgadza się :)

 

Jak "masz" Orange to miesiąc za około 15 PLN.

 

 

Lecz stabilność oraz funkcjonalność wersji na andku mocno/drastycznie odbiega od windows'owskiej... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bgs, stabilność w T-Mobile na S2 bardzo dobra, nic się nie wiesza i działa bez zastrzeżeń.

Używałeś wersji na okienkach? :D ,była wolna nawet na mocnym sprzęcie... ,ale od lat kilku jak już aktualizowali tylko mapy... -- nie miała żadnych fochów...

 

Jest kilka niedoróbek… ,oraz mniejsza funkcjonalność odnosząc do pierwowzoru… :(

Zdarza się jej chaotyczne zachowanie w menu… ,gubi się czasami podczas „konfiguracji” POI…

 

„Teraz” już się nie wiesza… ,z tegoż już wyrosła… :P

 

Mam ją na S3’ce LTE oraz bawiłem się na jakimś starszym Sony'iaku Xperia…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bgs, stabilność w T-Mobile na S2 bardzo dobra, nic się nie wiesza i działa bez zastrzeżeń.

Używałeś wersji na okienkach? :D ,była wolna nawet na mocnym sprzęcie... ,ale od lat kilku jak już aktualizowali tylko mapy... -- nie miała żadnych fochów...

 

Jest kilka niedoróbek… ,oraz mniejsza funkcjonalność odnosząc do pierwowzoru… :(

Zdarza się jej chaotyczne zachowanie w menu… ,gubi się czasami podczas „konfiguracji” POI…

 

„Teraz” już się nie wiesza… ,z tegoż już wyrosła… :P

 

Mam ją na S3’ce LTE oraz bawiłem się na jakimś starszym Sony'iaku Xperia…

 

Na starym win 4.2 ce :D tam był problem zawsze z pamięcią i ilością POI.

Nastał czas smartfona i tak testowałem te wszystkie mapy i żadna pod androida nie dorównała AM.

Na win można było sobie POI wg. własnych upodobań wgrywać a w andku to jest z góry i chyba nic więcej a nic mniej nie da się dograć do tego. Dla mnie spełnia swoją funkcje :D dobrze nawiguje, nie muszę mieć licencji na rok i mam ją zawsze ze sobą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odstawiłem AM. Obsługuje się ją kiepsko pod andoridem a z dodatkowego PNA zrezygnowałem bo albo ukradli albo np z takiego tomtom live trzeba zapłacić dużo.

 

Co do mojej jazdy to używam takiego zestawu: google maps + yanosik i w 100% na warunki polskie mi wystarcza(i to wyszukiwanie głosem :P) . A jeżdżę duuuużo i często w miejsca których nie znam, jak jadę gdzieś dalej w ramach UE to mam sygica(za punkty shella :-] ).

 

Co do POI - już większej bazy niż w google maps to nie ma :)

 

Jedna wada - to trzeba mieć transfer ale teraz mieć smartphona bez pakietu danych to jak mieć dziewczynę lesbijke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.