Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

manio49, Nie tylko Ford. Miałem okazję się przyjrzeć A klasie chyba z 2005 i było słychać jak ruda ją szamie. Dolne ranty drzwi od wewnętrznej strony całe w rdzy, i to nie jakiś rdzawy nalot tylko purchle. To samo tylko mniej zaawansowane na rantach błotników z tyłu. Wygląda to strasznie. W moim 12 letnim Fiacie który według obiegowej opinii powinien dawno się złamać w pół i leżeć pod płotem na Strażackiej, nie ma śladów rudej koleżanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co by nie mówić najbardziej z rudą poradziły sobie francuzy - szwagier miał do niedawna Citroena ZX Volcane z 1991 roku - niezbyt dbanego ... zero rdzy.

 

Niemcy i japońce nadal toczą nierówną walkę z rudą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić najbardziej z rudą poradziły sobie francuzy - szwagier miał do niedawna Citroena ZX Volcane z 1991 roku - niezbyt dbanego ... zero rdzy.

 

Niemcy i japońce nadal toczą nierówną walkę z rudą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić najbardziej z rudą poradziły sobie francuzy - szwagier miał do niedawna Citroena ZX Volcane z 1991 roku - niezbyt dbanego ... zero rdzy.

 

Niemcy i japońce nadal toczą nierówną walkę z rudą :)

Pokaż mi zardzewiałą 80 B3/B4, w której nie była ruszana blacharka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić najbardziej z rudą poradziły sobie francuzy - szwagier miał do niedawna Citroena ZX Volcane z 1991 roku - niezbyt dbanego ... zero rdzy.

 

Niemcy i japońce nadal toczą nierówną walkę z rudą :)

Pokaż mi zardzewiałą 80 B3/B4, w której nie była ruszana blacharka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze w VW i inne auta niemeickie sprowadzone z zagranicy są szrotami( skladane z 2! w. 1) to ci nikt tego nie pokaze, no chyba ze kupiony od dziadka który tylko do kosciola jezdzil :)

 

VW kupiony w Polsce, Golf V z 2004 idzie rudą na nadkolach i łączeniu progu z błotnikiem przód. Grama szpachli na wspomnianych elementach... Jak żyć :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze w VW i inne auta niemeickie sprowadzone z zagranicy są szrotami( skladane z 2! w. 1) to ci nikt tego nie pokaze, no chyba ze kupiony od dziadka który tylko do kosciola jezdzil :)

 

VW kupiony w Polsce, Golf V z 2004 idzie rudą na nadkolach i łączeniu progu z błotnikiem przód. Grama szpachli na wspomnianych elementach... Jak żyć :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi zardzewiałą 80 B3/B4, w której nie była ruszana blacharka.

 

Potwierdzam. Jeśli nie było nic spawarą ruszone to o rudej można było zapomnieć. Bez zdjęć się nie liczy więc poniżej 2 foty mojego pierwszego auta - Audi B4 (zdjęcie jakoś z 2007 roku a auto miało datę produkcji 1992r). Nie wiedziałem co to ruda.

 

c4bdcba5d237cc3emed.jpg

 

608973169544a1cemed.jpg

 

Jedynie na tylnym lewym błotniku nad rantem miałem takie miejsce wielkości ziarnka grochu jak mi gdzieś od kamienia ocynk odbiło i się blacha rudą pokryła ale szybko to było zrobione i to była jedyna przygoda z rdzą. Poza tym to w ogóle rudy szczur nie chciał tego auta żreć.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi zardzewiałą 80 B3/B4, w której nie była ruszana blacharka.

 

Potwierdzam. Jeśli nie było nic spawarą ruszone to o rudej można było zapomnieć. Bez zdjęć się nie liczy więc poniżej 2 foty mojego pierwszego auta - Audi B4 (zdjęcie jakoś z 2007 roku a auto miało datę produkcji 1992r). Nie wiedziałem co to ruda.

 

c4bdcba5d237cc3emed.jpg

 

608973169544a1cemed.jpg

 

Jedynie na tylnym lewym błotniku nad rantem miałem takie miejsce wielkości ziarnka grochu jak mi gdzieś od kamienia ocynk odbiło i się blacha rudą pokryła ale szybko to było zrobione i to była jedyna przygoda z rdzą. Poza tym to w ogóle rudy szczur nie chciał tego auta żreć.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.