Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przejechałem się na hamownię zobaczyć czy serie trzyma :D (1.9 TDI ARL 150km/320nm)

Obrazek

 

Vtech niema wiarygodnych hamowni(zawyżają),ale i tak masz zdrową serię - pow.160KM w ARL-ach to standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś byłem pewien, że pada mi łożysko na wałku przy skrzyni. Jednak dzisiaj zmieniłem gumy na zimowe i okazało się, że to letnie opony tak huczały. Jakby nie było to cieszy mnie, że to nie łożysko bo sama robota to 400 zł, a przy okazji wypadałoby wymienić sprzęgło i zerknąć na dwumas. 2k lekko. A tak :D

Goodyear excellence 205/55/16 na sprzedaż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz pleść głupoty poczytaj trochę o "gratisach od fabryki

 

Ja kiedyś kupiłem rocznego ASZeta z 2005", z przebiegiem 13kkm. (130@310)

Pierwsze hamowanie wypluło 142@345 po programie 171@389 a przed sprzedażą miał 215@422 (jeszcze nie było GT2256V)

Były plany na 250@450 ale ośka nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł. Dobrze wspominam ten samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak się spisują, bo moje UG7+, jestem z nich bardzo zadowolony, ale mają już 5 lat i po tej zimie będę nowe kupował i zastanawiam się czy kupić UG8 czy uderzyć w Michelinki do Grande :D

 

A ja właśnie nie jestem zadowolony z UG7+ i też na następny sezon będę musiał coś kupić i raczej nie będzie to Goodyear,ale na pewno coś asymetrycznego... Podobno w tym roku Continental ContiWinterContact TS850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem obejrzeć kolejne auta do kupienia. Na początek golf V z 2008 z fajnym wyposażeniem jak na golfa: huligany, grzane tyłki, klimatronic, spryski lamp, ciemne lampy, alu 16", 1.9 105KM, czujnik deszczu, ściemniające się lusterko, komp i tempomat. NzŻ spodobał się. Potem było Volvo V50, to samo oprócz sprysków, lusterka i huliganów. Za to ze skórą i 1.6D. Silnik w VW jakby bardziej żwawy. Ale jazda po nierównościach i "przytulające" wnętrze przesądziły na korzyść łosia. W tygodniu formalności :D

 

Golf zaskoczył mnie bardzo pozytywnie ale pierwszy raz siedziałem w volvo i jednak ma to COŚ w sobie :kox: Teraz muszę znaleźć jakieś merytoryczne forum volvo i będę zazdraszać NzŻ jej daily car ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest z tymi oponami nie tak :/ ja sie troche nie znam :o the_rahzel,

 

No właśnie nie wiem... Wcześniej jak kupiłem auto to "dostałem" razem z nim opony o 3lata starsze niż auto :D a bieżnika od h**a,auto na śniegu latało jak chciało...Widać od razu było że przegrzane,jeżdżone latem lub źle przechowywane.Na następną zimę kupiłem UG7+,komplet nówek i dużo się poprawiło,ale bez szału.Po testach spodziewałem się czegoś lepszego.

U taty na aucie siedzi Nokian WGR2 czy jakoś tak i niema porównania np. podczas ruszania jak to się wgryza w śnieg.Szwagier ma Nexen WINGUARD SPORT 225/40 R18 92 V XL prawie najtańsza opona zimowa na licencji Bridgestone i też jest mega zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.. wczoraj pisałem o Ferrari f12 Mansory Stallone które zobaczyłem w mojej "metropolii" - dzisiaj filmik w internecie

http://www.youtube.com/watch?v=EVPIlzVCcFo

 

Aż mi wstyd, a słów brak.. :wallbash: Za cudze $ najlepiej się bawić. I weź tu coś komuś zleć/zapłać/zaufaj. Swoją drogą do teraz nie rozumiem dlaczego to Ferrari stało przypięte na pace 30 letniego iveco jak to napisał Randall :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie ciekawiły takie historie :D

Auto za ileś tam $ stoi na jakiejś ciężarówce, ktoś robi temu zdjęcia, nagrywa filmy, wpuszcza jakiegoś gościa do środka.

 

Skoro ktoś ma kasę, to zleca w salonie sprowadzenie takiego auta, albo jakimś konkretnym ludziom, a jak to są jakieś kombinacje to tym bardziej powinno to przejść jakoś nie zauważone, a nie takie coś wychodzi na wierzch :) No ale za malutki jestem żeby to zrozumieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Skoro ktoś ma kasę, to zleca w salonie sprowadzenie takiego auta, albo jakimś konkretnym ludziom

 

kłopot z większością ludzi którzy mają kasę polega na tym, że mają węża w kieszeni (pewnie stąd mają tyle kasy ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, niekoniecznie…

 

Klient zleca firmie „przewozowej” transport… -- w tym przypadku auta z punktu A do B.

Firma ma podpisane umowy z kierowcami prowadzącymi własną działalność gospodarczą, bądź podnajmuje takowego do konkretnego zadania…

 

O ile nie ma konkretnych widełek czasowych & wraca przez swój „kraj” wyśpi się… ,pomaca… ,pobawi mieniem któreż to przewozi… :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jedno i drugie jest bardzo prawdopodobne, ale ja nie rozumie też ludzi który takowy sprzęt przywożą. Co innego jest samemu "pomacać" pooglądać, a co innego jest wrzucać filmy i zdjęcia w internet. Przecież jak był bym właścicielem tego pojazdu to bym chyba wybuchnął ze złości. A następna sprawa, że pewnie będzie cała jedna sztuka takiego pojazdu, więc nie trudno dojść właścicielowi, że to jego auto. Bo to nie Golf III z niemiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak się spisują, bo moje UG7+, jestem z nich bardzo zadowolony, ale mają już 5 lat i po tej zimie będę nowe kupował i zastanawiam się czy kupić UG8 czy uderzyć w Michelinki do Grande :D

Do Grande jutro właśnie zamawiam UG 8 ;) Dam Ci znać czy było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.