Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ale z tym Panem od BMW to mogła być zupełnie inna sytuacja i podejrzewam na 95%, że tak było.

 

Nie każdy jest znawcą motoryzacji i rozróżnia czy ta marka części/opon jest lepsza ta gorsza. Oni tylko traktują auto jako środek do przemieszczania się z punktu A do B. I podejrzewam że ten Pan oddał auto do wulkanizatora i powiedział, że chce opony a że oponiarz akurat miał te na półce to się ich pozbył.

 

Właściciel może nawet nie wie że to są niezbyt cudowne opony.

 

To tak jak rozmawiam z kolegą, który ma sklep motoryzacyjny. Przyjeżdżają mechanicy po części do aut i biorą to co najtańsze bo muszą być konkurencyjni i niestety ale tak potem wygląda sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spokojnie,zaraz lament podniosą fani montowania największych kół jakie wejdą w nadkole i że na ich codziennym POMie opony hulają jak złe :-]

Tak samo jak ostatnio kolega przekonywał mnie do nalewek :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kolega przytargał materiały reklamowe jakiegoś francuskiego wynalazku. Auto mnie nie zachwyciło ale humor poprawił mi dumny slogan reklamowy widniejący na pierwszej stronie - JAKOŚĆ RENAULT :lol::lol::lol:

Szacun dla Francuzów za dystans do swoich produktów i poczucie humoru :good:

 

[ Dodano: 11 Listopad 2013, 15:35 ]

kaffel123, albo kupił auto od handlarza co w przypadku TAKIEGO auta jest bardzo prawdopodobne a handlarz jak to handlarz - podmienił oryginalne felgi i opony na... bardziej dla niego opłacalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co złego w Nexenach bo nie jarzę ?

To że wzór felgi kondoniasty, pominę ale O.Z jeśli oryginalny złą felgą nie jest i o dziwo może być nawet lepszy od pewnych felg BMW produkowanych niestety juz przez chinoli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
JAKOŚĆ RENAULT
i ?

 

Na serio nie wiesz?

 

Chodzi o SŁYNNĄ Francuską bezawaryjność. Mówi się chyba, bezawaryjny jak Japończyk albo Renault.

Albo, spasowanie jak w Rolls Roysie albo Renault. Albo, materiały jak w VW albo Renault. Przykłady stereotypów można mnożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko po co wątek "Cytaty z forum Volkswagena", bo jak tak patrzę na głupoty jakie tu się czasami to na innych forach powinny być "Cytaty z forum KA", bo nawet na forach niektórych marek jest mniej "szwagrów" niż tutaj. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nie rozumiem tylko po co wątek "Cytaty z forum Volkswagena", bo jak tak patrzę na głupoty jakie tu się czasami to na innych forach powinny być "Cytaty z forum KA", bo nawet na forach niektórych marek jest mniej "szwagrów" niż tutaj. :good:

 

kuźwa, o czym Ty piszesz? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy w rodzinie dwa renaulty . Pierwsze megane II sedan, o ile silnik trzymał się przez 100kkm dobrze, to przypadki z odklejającym się od szyby czołowej lusterkiem, czy jakimiś pierdołkami były nam dobrze znane. Drugie auto, lagune coupe 2.0, przez blisko 80tyś km. nie wystąpiła żadna awaria :o

BMW za to ma już z tyłu 2gi komplet felg bo tamte się "rozklejały" i 3 komplet opon również przez tendencje do pękania run flatów, wszystko to przez 64 tysiączki km dokładnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A co złego w Nexenach bo nie jarzę ?

 

To jest w zasadzie bardzo dobrze postawione pytanie, bo wychodzi nagle że 95% osób które wypowiadają się na ten temat, nie mają żadnych osobistych doświadczeń z ww. Nie tyczy się to tylko opon, ale wielu innych rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, Akurat gdyby byly założone tutaj jakieś MARATONI, Goodridge albo inne no name bym się zgodził ale w tym momencie wg. mnie to szukanie sensacji na zimę.

 

http://www.auto-swiat.pl/sites/www.auto ... wyniki.jpg

 

No popatrz, wypada lepiej niż Pirelli, Nokian i Goodyear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, wypada lepiej niż Pirelli, Nokian i Goodyear.

 

Akurat GY ten który jest na końcu stawki to guma całoroczna :D

Nexen OK ale do auta które jeździ po mieście i nie rozwija prędkości większych niż 80 km/h

 

Może ten gościu z BMW tak jeździ, jego sprawa ale opona do tych najbezpieczniejszych nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exen OK ale do auta które jeździ po mieście i nie rozwija prędkości większych niż 80 km/h

 

Pomału zaczynamy iść w dobrym kierunku 8-)

 

Niby opona jak opona ale jak zaczynamy jeździć trochę agresywniej i szybciej na granicy przyczepności dopiero widać jakie są przepaście pomiędzy oponami premium a niższą półką :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótce w temacie. Miałem w Grand Vitarze opony 235/60 Bridgestony Blizzak, opony miały chyba 3-4lata, były naprawdę bardzo dobre na zimę. I przyczepność na śniegu, lodzie i siła ciągu no ogólnie opony były z wysokiej półki. Były używane, ale miały 7-8mm bieżnika.

Sprzedałem bo były za szerokie, auto zamulało no i spalanie nie potrzebnie było wyższe. Kupiłem Nexeny Winguard. A bo nowe, świeża guma, 10mm bieżnika. Opona 215/70, no i okazało się, że opony są śliskie, ABS włącza się momentalnie, kopie się jak głupie.

Fakt w sypkim, mokrym śniegu dają radę, ale na tym się zalety kończą. A najgorszy jest uślizg boczny/w zakręcie. Przy Bridgestonach nic takiego nie występowało, a tutaj jedzie jak po lodzie.

Szerokość też ma znaczenie, ale jednak opony nie są za dobre. Ja osobiście drugi raz bym ich nie kupił. Są ciut droższe, ale lepsze opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.