Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Na desire X zero lagów :oops: wiec nie wiem skad takie opinie

 

bo jeśli ktoś zainstaluje na andku kilkadziesiąt apek z których połowa działa w tle to telefon przycina... ja mam telefony z andkiem od 5lat i jeszcze ani razu nie miałem z nim problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bo jeśli ktoś zainstaluje na andku kilkadziesiąt apek z których połowa działa w tle to telefon przycina... ja mam telefony z andkiem od 5lat i jeszcze ani razu nie miałem z nim problemów.

 

+1

 

Jak słyszę opinie, że ktoś na telefonie odpala nawigacje, przenośnego photoshopa, słucha muzyki i siedzi na fejsie. Po czym stwierdza, że telefon muli to mnie krew zalewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeśli ktoś zainstaluje na andku kilkadziesiąt apek z których połowa działa w tle to telefon przycina... ja mam telefony z andkiem od 5lat i jeszcze ani razu nie miałem z nim problemów.

 

+1

 

Jak słyszę opinie, że ktoś na telefonie odpala nawigacje, przenośnego photoshopa, słucha muzyki i siedzi na fejsie. Po czym stwierdza, że telefon muli to mnie krew zalewa...

 

no niekoniecznie ;)

 

Jak masz 2gb ramu, to mimo odpalonych kilku apek w tle nic nie tnie i działa naprawdę spoko.

dlatego polecam przed wyborem telefonu spojrzeć na specyfikację telefonu, bo jak świeżo po uruchomieniu telefonu zostaje wam 70-80mb wolnego Ramu (np w przypadku ACE) to nie dziwne, że tnie.

 

Polecam na słabsze telefony wgrywać czyste androidy bez żadnych nakładek i launcherów.

 

MB Ramu na wagę złota.

 

[ Dodano: 6 Listopad 2013, 13:19 ]

Czasem też nie tnie Android jako system a właśnie nakładka/launcher.

 

Przykład:

 

Sony Xperia S (nie pamiętam jak nazywa się launcher sony) przed wgraniem czystego andka ciął strasznie, przy zmianie ekranów, przy przeglądaniu neta...

 

Po wrzuceniu czystego androida problem zniknął, jeden z płynniejszych telefonów z androidem z którego korzystałem.

 

 

Warto popatrzeć na XDA, czasem można znaleźć fajne mody ulepszające sprawność działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie szlag jasny trafiał bo znowu moja franca głupiała. Tydzień po naprawie znów zaczęła szarpać i falować obrotami, więc próbowałem załatwić to po swojemu. Od dwóch dni ogień na każdym biegu i zaczęła jeździć jak trzeba :mrgreen: Jeszcze ideał to to nie jest, ale zaobserwowałem duży progres :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas dawałem w palnik żeby przedmuchać samochód, ale widocznie na co dzień zbytnio emerycko jeździłem :mrgreen: Chociaż mnie to dziwi, bo dość często wkręcałem dość wysoko silnik, grzałem z gazem w podłodzie itp. Teraz po mieście zacząłem bardziej ciskać i jakby się polepszyło :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobka01, nie jestem pewien czy to nie regulator ciśnienia paliwa, bo dwa tygodnie temu miałem wymieniany i objawy były takie same. Ale jak na razie moja kuracja zdaje egzamin, więc może coś jest na rzeczy i to tylko zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za to w tym tygodniu kupiłem nowego Collego... Ehhh, żałuję, że kiedyś go sprzedałem :D.

 

Kolego Adamie (Chabsu), mała uwaga: Nie wiem czy jestem tu na forum sam, nie obraź się, ale nie rozumiem praktycznie nic z Twoich postów. A obserwuję Cię od dłuższego czasu. Za to w każdej Twojej wypowiedzi jest po prostu taki wulgarny styl, który wydaje mi się, że nie pasuje do poważnego forum dla dorosłych ludzi. Oprócz tego brak znaków interpunkcyjnych, składnia, brak polskich znaków jest także wkurzający- źle się to czyta. Warto czasem się zastanowić co i jak się pisze na forum publicznym (nawet w luźnych rozmowach). Starajmy się nie przesadzać z pisaniem o "pierdołach" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta byly,wszystkie groby wysmarowane coli to sie przedarl do dna :P
masz mnie! :D

Tak puchę mam od nowości, ponad 3 lata temu kupiony. Ile aut? Tak w dużym przybliżeniu myslę, że z 50 aut będzie bo 2 w domu regularnie, a też auta którym robię korekty prawie zawsze Collim zabezpieczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis wymienic olej w t4 i rozwalilo mnie to ze pracownicy pytali wszystkich czy olej z beczki i wszyscy sie zgadzali, focus2 i inne fajne autka zalane zostaly zapewne jakims syfem z beczki. A warsztat na pewno robi wały bo jak chcialem kupic filtry to spytalem o cene a wymiana miala byc darmowa pozniej jak zaplacilem to okazalo sie ze ceny 10% wieksze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adamie (Chabsu),...nie rozumiem praktycznie nic z Twoich postów...

 

ja też nie - może to jakaś gwara? :o - kolega wszak jest ze Śląska :)

Ja też jego wpisy po dwa razy czytam, więc to nie ma nic wspólnego z byciem hanysem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.