Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miała wyjść dopiero 6.11?

 

Preorder z allegro. Dostępny do odbioru w paczkomacie dziś o godzinie 00:01 :)

Paczkomat miał 25 minut opóźnienia, ale podejrzewam ze względu na ogromną ilość wysłanych powiadomień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na drodze widzę jakieś zamieszanie i fontannę psikająca na 1m w górę, okzało się, że kolesiowi w Sejczencie rozszczelnił się zawór w puszcze z pianką montażową i wyrzucił ja za okno na ulicę. Pewnie w samochodzie zrobił mu się niezły bajzel :mrgreen:

Za karę, że się z niego śmiałem to wracając do domu rozszczelniła mi się na tylnym dywaniku puszka RedBulla- oblane tylne siedzenie, szyby, podsufitka, wykładzina :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah Android, dobry sam nie wiem do czego

Z tego co zauważyłem, to jak ktoś ma dużo wolnego czasu to może mieć andka;/

Mnie wkurza ale nie wydam 2-3k na telefon. Dlatego chyba czas na lumie:)

Co z tego, że andka można personalizować dowolnie? Bawię się tym kilka dni a potem aż do zmiany telefonu tego nie ruszam.

Telefon ma:

-być szybki i stabilny (andek- żart.)

-dzwonić

-sprawnie przeglądać net (to andek, ios i wm robią)

- mieć niezbędne apki (każy z 3)

- sprawna nawi

 

Na chwilę obecną nie widzę już zalet andka, jak byłem młodszy to może. Teraz szkoda mi już czasu na pieprzenie się z systemem i czekam na jakąś lumię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda używam Andka od początku jego istnienia i pracuje mi się z nim dobrze - mimo że faktycznie w telefonie procesor mocniejszy niż w lapku to i tak muli :) Na Lumie może mnie przekonać jedynie fakt, że mam Win8 na laptopie - niestety Lumie mają problem z BT w Oplach więc u mnie nie przejdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko, że iOS jest i był optymalizowany tylko pod jedno urządzenie i przez to działa na nim doskonale. Z Androidem jest ten problem, że wyjmując z pudełka telefon ma on wgraną nakładkę producenta który wpadł na genialny pomysł aby urozmaicić życie użytkownikowi. Czysty Android jeżeli ma spełnione wymagania sprzętowe to sytem chodzi naprawdę dobrze. A i jeszcz co do Windows Phone, system ten jest tam gdzie Android i iOS były 3 lata temu. Brak wielo zadaniowości to chyba jeden z jego najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, w nokiach navi jest super .

Mają najbardziej aktualne mapy,

oraz navi na zawsze za free .

 

Mnie osobiście NIGDY NIE zawiodła navi w nokii .

(nie wyprowadziła w pole)

 

 

A Windows Phone chodzi płynnie .

 

jak do neta/dzwonienia/esów/navi to najlepsze rozwiązanie póki co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.