Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

TVN to nie jest telewizja dla biednych ludzi :mrgreen: Gawiedź z seriali na tym kanale nigdy nie je nic w domu - zawsze na mieście (śniadanie, brunch, lunch, obiad, kolacja, drink z przyjaciółmi - aż się czasami dziwię kiedy oni pracuję na te ekstrasy :mrgreen: ). Nikt nie mieszka w bloku z wielkiej płyty - same domy i apartamenty w rozmiarze 100 m2 w górę. Główni bohaterowie to najczęściej prawnik, lekarz albo naukowiec a jeżeli nikt z wcześniej wymienionych to biznesmem, którego firma zaraz wchodzi na Giełdę Papierów Wartościowcyh.... więc nie bardzo rozumiem skąd zdziwienie stawkami zaproponowanymi przez chłopaków...jakby zaprosiła ich TVP 1 albo 2 to tam Lucek Mostowiak by przysiadł jakby usłyszła, że ma tyle wywaliś siana na mycie auta... :evil:8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak w temacie dziś dobry dzień. W korposzkole mieliśmy dzień Moto, jakieś tam jazdy testowe, jakieś tam losowania i udało się wylosować jazdę testową Lexem IS300h, potem spotkanie z przedstawicielem PR MB Warszawa, upominki w wersji z plusem zgarnął kto ? Wiadomo kto :mrgreen: Jakieś foty i wrażenia potem, bo trzeba się przed konferencją Apple wyrobić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest pro :D

Stary prostownik Bottari poszedł do piekła, teraz będę spał spokojnie i nie będzie stresa że gdzieś mi aku padnie :D

mt1e.jpg

 

Podłączyłem od razu na stałe żeby tylko się wpiąć. Ładuje na podpiętych klemach, wszystko dziala jak powinno. Zakup dodaje do udanych.

6ulr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kamilgt, zaraz będziesz miał zawaloną skrzynkę z pytaniami bizniesmieniów: gdzie? za ile? od kogo? jak będzisz zamawiał następnym razem to pamiętaj o mnie; Kamil, zawsze mi się podobało Twoje auto ale wstydziłem się napisać - teraz zdobyłem się na odwagę i czy nie chciałbyś odsprzedać trochę słoneczek....etc. :evil:

 

 

A tak poważnie: gdzie, za ile i od kogo kupione? :mrgreen::evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.