Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie weekend ogólnie bardzo udany. Sobota na SGP w Toruniu, a niedziela na Ułężu, trochę sam pośmigałem, oprócz tego debiut w roli instruktora (o dziwo bardzo udany, miło było patrzeć jak ludzie z kółka na kółko poprawiają czasy i się wkręcają, oprócz tego pojeździłem fajnymi furami typu stare AMG w cabrio wyglądające na seryjne, a w rzeczywistości solidnie dłubnięte- Franek coś dla Ciebie; albo Shelby, który zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, szczególnie jeśli chodzi o zakręty :good: ). No i fajnie, że moje leciwe bmw robiło sporo lepsze czasy niż auta mocniejsze o 200-300 koni :roll:

 

1380457_3546165989298_1671358431_n.jpg

 

1378030_3546746603813_786129482_n.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=WzsW7xC1Y68&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt,

 

R3%20kit%20%28Large%29.jpg

 

Limit modyfikacji na razie się skończył, trzeba pojeździć. Raczej preferuję skupienie się na jeździe, zamiast cały czas modyfikować, wstawiać cuda wianki, cykać foty 'rejsingowej' fury na internety, a gazu dać od święta :P

Frajda jest, w żadnych zawodach nie startuję, a nawet na tym pontonie nie byłem wolniejszy niż goście w GT2 czy Shelby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiło mi humor to ogłoszenie i fakt, że takie perełki jeszcze istnieją http://allegro.pl/show_item.php?item=3577587986

Zajechałem kiedyś do nich,auta są faktycznie w fajnym stanie,ale nie ma co myśleć,że od niemca,taki piękny przyjechał 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, Spokojnie, na razie musiałem wsadzić nowy silnik, bo poprzednim nacieszyłem się na dwóch pojeżdżawkach, budżet chwilowo wyczerpany. W planach są hamulce, magiel z krótszym przełożeniem i za jakiś czas zawias ;)

 

Franek, Niestety nie mam fot, musi Ci wystarczyć tyle:

http://www.youtube.com/watch?v=PWWsvIESKkI&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że te beemki od tego handlarza takie cudowne nie są.. :o Na zdjęciach wyglądają pięknie ale trafiłem na kilka złych opinii. Takie auta nawet w Polsce się trafiają. Do kumpla który kiedyś miał ASO BWM, przyjechał tydzień temu Starszy Pan Bmw 525tds, rocznik 93, przebieg 45000km!!!! Samochod on nowosci w jego rekach, stan perfekcyjny, pod maską troszkę zakurzone, wszystkie rureczki, plasticzki jak nowe, od spodu grama rdzy, na pytanie ile za nią by chciał, powiedział że bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.