Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mgr Evo :D:P

 

W naszych polskich realiach to "magazynier" :D

 

Gratulacje :good:

Jak sobie taki kierunek ktoś wybiera to potem tak niestety jest..

Najlepsze pro-magazynierskie kierunki:

Psychologia

Socjologia

Stosunki międzynarodowe

Dziennikarstwo

Politologia

no i kilka innych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

manio49, żartujesz sobie?

Logistyka + dobry angielski i idziesz na pół roku za free na spedytora do firmy transportowej. Jak już się wkręcisz w pracę i złapiesz trochę kontaktów to masz stosunkowo nie męczącą prace za podwójną krajową.

Inna sprawa, że wyższe wykształcenie, nie jest w tym zawodzie niezbędne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek,

Tak się składa że jestem spedytorem już prawie 10 lat.....bez stresową to bym tej pracy nie nazwał.

Główne choroby zawodowe to wrzody,i różnego rodzaju nerwice :kox:

Po drugie znam pary spedytorów do kończyło historie sztuki,czy słynną socjologie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Buczek21, ja nie napisałem że praca spedytora jest bezstresowa tylko:

masz stosunkowo nie męczącą prace za podwójną krajową

;)

Ponieważ do drugiej części mojej wypowiedzi sie nie ustosunkowałeś to przyjmuję że się z nią zgadzasz :) . No a wybacz, chyba nie oczekujesz że w życiu dobra kasa wskakuje bezstresowo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujaszek również jest spedytorem już ładnych parę lat, a skończył technikum mechaniczne. Ja uczęszczam do technikum logistycznego i tutaj wszyscy nam tłumaczą, że po technikum logistycznym nie ma sensu iść na studia stricte logistyczne, tylko przykładowo językowe, bo pierwszy rok, dwa studiów to to co my mamy w podstawie w technikum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujaszek również jest spedytorem już ładnych parę lat, a skończył technikum mechaniczne. Ja uczęszczam do technikum logistycznego i tutaj wszyscy nam tłumaczą, że po technikum logistycznym nie ma sensu iść na studia stricte logistyczne, tylko przykładowo językowe, bo pierwszy rok, dwa studiów to to co my mamy w podstawie w technikum.

Skończyłem technikum logistyczne z dyplomem, teraz mam za sobą pierwszy rok studiów w tym samym kierunku i jest sporo nowego materiału, szerszy zakres. Także ja bym nie generalizował, ja akurat trafiłem na bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę ;)

Ale fakt język kuleje... :/ poziom angielskiego w grupie leży i kwiczy, w technikum był dużo wyższy poziom, zastanawiam się nad jakimś dodatkowym angielskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujaszek również jest spedytorem już ładnych parę lat, a skończył technikum mechaniczne. Ja uczęszczam do technikum logistycznego i tutaj wszyscy nam tłumaczą, że po technikum logistycznym nie ma sensu iść na studia stricte logistyczne, tylko przykładowo językowe, bo pierwszy rok, dwa studiów to to co my mamy w podstawie w technikum.

Skończyłem technikum logistyczne z dyplomem, teraz mam za sobą pierwszy rok studiów w tym samym kierunku i jest sporo nowego materiału, szerszy zakres. Także ja bym nie generalizował, ja akurat trafiłem na bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę ;)

Ale fakt język kuleje... :/ poziom angielskiego w grupie leży i kwiczy, w technikum był dużo wyższy poziom, zastanawiam się nad jakimś dodatkowym angielskim

 

Osobiście jestem zdania, że studia logistyczne wiele nie dadzą, nic nie zastąpi roboty w zawodzie, co z tego, że nauczą Cię norm, reguł etc, ale warto pamiętać, że one się stale zmieniają.

Eryczek Hm, wszystko spoko, tylko że nie każdy ma możliwość robić za darmo na spedytorze przez pół roku.

 

tak BTW to ostatnio miałem beke bo DYREKTOR LOGISTYKI (pięknie brzmi) pytał mnie co to jest CMR'ka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, ciężki nie ciężki, ale jadą podobnie ;)

 

Jakieś 3kkm temu, zaraz po programie, przy 18 stopniach było tak :

 

 

A 0-200 jeszcze nie mierzyłem po dostrojeniu nogi. Najlepsze 5,9 do paczki na RL ;)

Jutro postaram się coś nagrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abc045, bez fot się nie liczy :mrgreen:

 

Evo dobrze napisał ;) są studia i studia.... różny poziom różne uniwerki albo wyższe szkoły jakieś. Pamiętam do dziś jak w gazecie z ogłoszeniami pracy pracodawcy pisali że nie przyjmują po Wyższej Szkole .... (nie podaję nazwy). Prywatne jakieś śmieszne szkoły.

 

Poprawił mi humor wolny weekend ale coś katarek łapie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.