Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

spotkałem koleżankę z podstawówki - taka szkolna miłość...Cieszyłem się ze nic poważnego z tego nie wyszło bo okazało sie ze od pasa w dół zrobiła się co najmniej dwukrotnie większa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzilem ostatnio ze potrzebuje jeszcze jedna pare spodni, a jako ze gire mam slusznych rozmiarow (spedalonych rurek nie wsadze) pojechalem do jedynego sklepu gdzie maja spodnie na mnie pasujace. Szybki rzut oka na Panie sprzedajace, mowie nie mam za duzo czasu dlatego wzialem pierwsza lepsza o wygladzie "diablicy" (ciemna karnacja, czarne wlosy, brazowe oczy, mowie zlooo) no ale co tam. Juz jak szlismy do odpowiedniego regalu minela mnie paniena o wygladzie bardziej mi pasujacym (blondynka, jasniejsza karnacja i niebieskie oczy) chwilowy kontakt wzrokowy, mily usmiech w jej strone (odwzajemniony, a zeby sobie nikt nie myslal ;p). Udalem sie do przymierzalni, sprawdzam oczywiscie zza kotary slysza "i jak te spodnie" , "dobrze ze Pani pyta bo przed dwiema sekundami je zapialem". Patrzy sa w porzadku a moze inny kolor bla bla drugie mi nie pasily juz, przebieram z powrotem, wychodze i stanalem jak wryty. Ania, co Ty tu robisz? Kolezanka z roku fizjoterapii zanim musialem na dziekanke pojsc, tak gwoli wyjasnienia. Mowie Anno odezwe sie do Ciebie bo musze spadac, lekki dotyk jej przedramienia (tak dla kontaktu) i poszedlem poprosic zeby mi Pani odlozyla gaciorki, bo czekam na kasiurke. Dzisiaj na fejsie do niej na pisalem " Ooo Dziewczyno cos Ty zrobila z moim wczorajszym wieczorem, na lopatkach lezalem caly wieczor", "dlaczego?", "bo tak ladnie wygladasz" i tak gadka szmatka i trzeba sie na kawe zgadac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci,że nie wiem :dontknow:

 

[ Dodano: 11 Wrzesień 2013, 12:06 ]

kubik, wszystko super tylko brakuje mocy? :)

Latałem automatem(łopatki na dzień dobry wiadomo :mrgreen:) ,dość krętą drogą,więc nie odczułem braku mocy,bo latałem praktycznie 2-3.Jak na wolnossące 2,0, powyżej 4k idzie całkiem ok 8-)

Może jakbym na co dzień jeździł czymś naprawdę mocnym,lub pojeździł dłużej to bym poczuł deficyt,na pierwszy kontakt z autem było ok ,mocy tyle,że bez problemów ogarniałem co się dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje pójść na jazdę testową, trzeba spełnić jakieś specjalne warunki? Bo pojawiła się takowa w salonie.

 

nie ma zadnych warunkow.

 

co do gt86, tez jezdzilem automatem i wg mnie moc jest wystarczajaca, a jak to auto sie trzyma na wewnetrznym pasie ronda :D:D:D ale tak na prawde jedynym sensownym wyborem jest manual, co z reszta potwierdzil pracownik salonu, mowil ze automatu jeszcze nie sprzedali :D gadalem tez z nim prywatnie o spalaniu, to przy mocno dynamicznej jezdzie po miescie 14l, co wg mnie jest super wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON.Zawsze był Orlen,bo karty flotowe,a ostatnio nie było czasu jechać na Orlen,bo mały,który był blisko,zamknęli,a na drugim zawsze kolejki i hot dogi kupują :/ ,więc zajechałem na Lotos :o

Wyszło średnie na baku 6,8l,gdzie z reguły tyle to wychodzi na samej trasie,jak się jedzie dynamicznie bez szarży :mrgreen:

A w tych kilometrach jakieś 120km nakręcone po mieście :o

Zobaczymy co z tego będzie :-]

ON Dynamic jest dobry zimową porą :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

passat B6 ok, ale B5 to już jest tak zwieśniaczony piosenkami, jakimiś wierszykami, że to aż żałosne.. nie kupiłbym tego mimo, że samochód ogólnie nie jest zły.. to taki nasz "drugi polonez".. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.