Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może nie dziś, ale wczoraj- Mazovia MTB w Piasecznie- Błotne SPA :) Kolejka do umycia roweru tak na 2h więc był czas na pogaduszki- zdziwienie 2 panów, że jechaliśmy ten sam dystans, a mój rower jest niemalże czysty( poza napędem i zakamarkami ) Zdradziłem im sekret- 3 warstwy FK 1000 i przecieranie BSD, a na oponach Endurance :)

Patrzyli na mnie jak na kosmitę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek8888, nie, ale za czasów gimbazy tak mi polakowali, że po paru latach ząb zaczął się psuć i pękł, no to plomba, a teraz pękł prawie na pół i znów walczę :evil:

Jakoś nie przepadam za dentystami :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie przepadasz za dentystą, a ja się panicznie boje i nie chodze od kilku lat :D muszę sie przemóc i wybrać, ale od kiedy 17 lat temu pewien miły pan z pochodzenia grek jeszcze jako dziecku chciał na żywca wyrwać zęba i wyskrobać próchnice jakoś omijam dentystów :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altay, luq92,

 

poczekajcie aż będziecie mięli tzw. dłutowanie ;)

 

Po 3 godzinach i 2 znieczuleniach wstałem z fotela pełen łez a z koszuli to można było pot wyciskać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, nawet mi nie przypominaj... Całą twarz miałem we krwi i jej nie czułem, a później dostałem szczękościsk i przez tydzień ledwo byłem w stanie wsadzić łyżeczkę od herbaty do buzi żeby papkę zjeść, a raczej połknąć... A wyglądałem jakbym sie z zawodnikiem MMA spotkał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerad,

 

ja po rozmowie z dentystką kazałem sobię wstawić jakiś kit zastępujący kość w szczęce.

 

Pani przekonała mnie że facetom podczas różnego rodzaju awantur może pęknąć szczęka w miejscu gdzie nie ma tego wynalazku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panikujecie, ja ostatnio miałem wyrywane 2 ósemki jedna po drugiej i to jeszcze takie które nie wylazły na wierzch czyli z kość. Dentysta męczył się z każda po godzinie a szczękę jak mi naciskał to myślałem że się urwie :D Poźniej szycie i pod koniec miesiąca mam jechać sciągać szwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panikujecie, ja ostatnio miałem wyrywane 2 ósemki jedna po drugiej i to jeszcze takie które nie wylazły na wierzch czyli z kość. Dentysta męczył się z każda po godzinie a szczękę jak mi naciskał to myślałem że się urwie :D Poźniej szycie i pod koniec miesiąca mam jechać sciągać szwy.

Bienek hmmmm dwie godziny i dwie ósemki? To moja jedna była tak upierdliwa że mnie zatrzymała na fotelu ponad trzy godziny, było rwanie łyżeczkowanie prześwietlenie szycie. Wszedłem zdrowy a wyszedłem chory z gorączką 39 stopni na antybiotyku tydzień oraz cztery dni na ketonalu, a na dodatek zwolnienie z pracy. hihihi takie trza mieć zęby :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.