Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale abstrahując od tego wszystkiego, to on te samochody mieć musi, bo widać, ze w PL zarejestrowane i stroją na niejednym zdjęciu w tle. Bo wątpię żeby zrobił sobie u jakiegoś "bogacza" zdjęcia i później wstawiał na allegro. Chyba, ze taki typ, że lubi się chwalić swoimi zabawkami i wystawia je na allegro. W sumie propozycja z kliknięciem Kup teraz ciekawa. W sumie ma tam jakąś Beemke 5 za 180tys zł, jedna z tańszych to może ktoś się poświęci :lol::mrgreen: Chociaż jak faktycznie auta je i je ma, to nawet jak by ktoś kliknął to może je sprzedać, chyba, że to wszystko fikcja, ale zdjęcia temu przeczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Franek od kiedy znow są wiążące? Na samym początku tak bylo,po paru akcjach w sadzie jak sprzedający sie machli z zerem bądź przecinkiem został zmieniony regulamin w tej kwesti. Czyżby teraz znow go zmieni na wiążący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt z regulaminu :

Celem Transakcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Transakcji w kategorii „Wakacje” oraz Transakcji w kategorii „Motoryzacja”, w podkategoriach „Samochody”, „Motocykle”, „Maszyny budowlane”, „Maszyny rolnicze”, „Inne pojazdy i łodzie”, "Przyczepy, naczepy" oraz "Wózki widłowe", Transakcji w kategorii "Usługi" oraz Transakcji w podkategorii "Żywe zwierzęta" nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Transakcji nie są wiążące, a Transakcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy

 

Czyli tak jak sądziłem,nie są wiążące. Możesz kliknąć Kup Teaz a fura i tak nie jest Twoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna paczka od mxó dotarła :D:-] lista życzeń zmniejszyła się do ... 81 pozycji :wallbash: ciekawe kiedy napisze "ostatnie zakupy w tym roku" :idea::wallbash:

 

 

 

 

 

EDIT

wszedłem zobaczyć JEDNĄ rzecz w sklepie... lista wzrosła do 87 :wallbash: chyba musze zmienić hasło bo jak żona zobaczy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
kolejna paczka od mxó dotarła :D:-] lista życzeń zmniejszyła się do ... 81 pozycji :wallbash: ciekawe kiedy napisze "ostatnie zakupy w tym roku" :idea::wallbash:

 

 

 

 

 

EDIT

wszedłem zobaczyć JEDNĄ rzecz w sklepie... lista wzrosła do 87 :wallbash: chyba musze zmienić hasło bo jak żona zobaczy :wallbash:

 

Przyjedź do nas to pomożemy wybrać to co najpotrzebniejsze i coś doradzimy :)

P.S. ze zmianą hasła też mogę pomóc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.