Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kuflik absolutnie nie narzekam, fajnie że znalazł się ktoś kto docenił i opisał. Wiadomo że jedna jaskółka wiosny nie czyni, zdarzają się auta lepsze i gorsze ale przynajmniej zawsze uczciwie podchodzę do potencjalnego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze uczciwie podchodzę do potencjalnego klienta

 

A uwierz, że to rzadkość w handlu autami... Życzę Ci jak najlepiej! Oby więcej takich firm bez chamskiego skręcania liczników i składania aut z 2 lub 3 sztuk.

 

+1 :good:

 

Sucre, fajnie by było jak by opis nie był szablonem tylko każde auto indywidualnie opisane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin raczej sie tak nie da. Zreszta najwazniesza informacja dla kupujacego jest przebieg i co bylo malowane. Ciezko bylo by na temat kazdego auta napisac to samo ale w inny sposob. Pierwsze pytanie jakie pada podczas rozmowy tel to czy ten przebieg na pewno prawdziwy i co bylo robione w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj POMowałby :mrgreen:

 

Ja wczoraj podróżowałem i oglądałem świat z tej perspektywy :

 

10150862_741842275850327_1903533153_n.jpg

 

Jak mi ktoś wsiądzie i powie, że nie jedzie, że w sumie to nie czuć, a w sumie to na pewno ma 180 koni, tylko ja tnę w ^uja to go wyśmieję i wyrzucę ze znajomych na FB (*nie dotyczy Mariana, on wie co mówi :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bylo by na temat kazdego auta napisac to samo ale w inny sposob.

 

Dlaczego w każdym ogłoszeniu piszesz

"Samochodem wróciłem na kołach, pokonując bez najmniejszych problemów 1200km Nie jest więc to rozbitek lub szrot przywieziony na lawecie"

a patrząc na foty z forum (Twój post z 19 marca http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#467603 ) widać dokładnie że ta np."pralka" przyjechała na lawecie , a nie na kołach z EU ?

Uważasz że to nie naginanie prawdy , ba żeby dosadniej tego nie nazwać? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.