Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Przepustnica w 310 strzeliła ostatnio, zrobili na gwarancji. Do tego chłodnicę wymieniali, bo cos tam ciekło. W Vito właśnie z 2.2 136 był problem z dpfem, wymieniali jakiś czujnik za 8 pak i było OKEJ potem, przy jakiś 75kkm przebiegu :P

 

Tez smigasz chłodnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Altay, to ja bym przyciemniał :)

 

A mi humor poprawił zakup kina domowego:

ONKYO TX-SR508 i do tego zestaw kolumn JAMO S426 HCS 3

Moje pierwsze kino i liczę że będzie jakoś to grało :D

W przyszłym miesiącu sobie dokupię jeszcze jakiś odtwarzać bluray do zestawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem sobie sobie coś pod samochodem, a tatko wyszedł i się tak patrzy i się pyta czy samochód malowałem bo tak się świeci 8-) Mówię, że myłem tydzień temu wtedy jak on szorował swojego starymi gaciami. Popatrzył na swoje padło, podrapał się po głowie i poszedł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bechcik, u nas tylko długość jest do wyboru, też druga z 4, więcej nie potrzeba, a całe auto też w miarę jako tako zgrabnie wygląda. Ciemno jest, to za dużo nie widać, ale jeszcze przed oklejeniem to można wklejać :mrgreen:

 

IMG_6505.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejżdżka 300konnym WRXem,w końcu pojąłem magię imprezy :mrgreen:
to teraz spróbój przejechać się 300 konnym evo. niebo a ziemia. subaru wymięka :song:

 

humor mi poprawił sms z paczkomaty informujący że z.detail i z.tyre już na mnie czekają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z magiczną dwójką z przodu to już raczej w przyszłości ciężko będzie o kupca

Phi - u mnie tydzień temu wskoczyła na pierwsze miejsce 3-ka więc żeby ktoś moje e39 ode mnie kupił to właściwie będę musiał za to zapłacić. Albo oddać na złom i zapłacić kilka stówek za reCYCling.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie sztuki z 13 roku, od 14 już same polifty były. Na tego rabat był grubo dwucyfrowy, więc żal było nie wziąć.

 

Jednego z 11 roku nigdzie nie bierze, jedynie co teraz przy wymianie szyby znaleźli gdzieś w górnej części jakieś placki, poza tym nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altay, ogólnie dużo rzeczy, na premierze wszyscy to wymieniali, ale ja byłem zajęty cateringiem. Ogólnie te podmuchy boczne, wyposażenie środka bogatsze, ale czysto mechanicznie za dużo się tam nie pozmieniało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.