Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w innym wątku Kama pisze, że do tej myjki podłączył PA z przejściówką na lavora...

To powinno załatwić sprawę... ewentualnie tu masz komplet...

sam mam od nich pianownicę i jest :good:

 

:good::good:siwyjac :good::good: jesteś wielki - o taka odpowiedź mi chodziło :D

:oops: zawstydziłem się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem portfel pełen dokumentów i pieniędzy. Uczciwie oddałem a w nagrodę dostałem 100zł i dobre whisky , no i jeden schodek do nieba bliżej :D

Fajni ludzie pełna kultura.

Kiedyś jak znalazłem portfel z dokumentami itp to gość dał mi 10zł a w samym portfelu było 50zł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam F1 i ten dźwięk silników... :D uwielbiam świst turbo :mrgreen:

To że mogłem obejrzeć na Polsacie to poprawiło mój humor, ale dźwięk tych odkurzaczy to porażka, trzeba bedzie się przyzwyczaić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe BMW Patryka (patryczken16) i to co się działo po ruszeniu z miejsca... :kox::evil::shock:

 

Nie przypominam sobie, żeby patryczken16 chwalił się co tam nowego w garażu stoi... Tam samo jak czekamy na to, co tam dzinkins działa :-]

 

maq, a jak tam Twoja "gwiazda", kiedy do odbioru? :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żeby patryczken16 chwalił się co tam nowego w garażu stoi...

 

Przed "chwilą" kupił. ;)

 

maq, a jak tam Twoja "gwiazda", kiedy do odbioru?

 

Miała być w Styczniu, przesunęli na koniec Lutego - początek Marca i dalej nie ma. :lol:

Silników i foteli "Performance" nie mają. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, mam nadzieję. Tylko żeby nie było tak jak tato zamówił sobie kiedyś Alfę 156 w największym bogolu jaki był dostępny i z największym dostępnym silnikiem, a goście z salonu po 9 miesiącach dzwonią z pytaniem "pan jeszcze chce tą Alfę?". :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.