Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A za 24 godziny od tego momentu będę w drodze do Karwii :)

Karwia fajna miejscówa. Zdecydowanie ładniejsza i bardziej klimatyczna niż przereklamowane zadupie pod nazwą Władysławowo.

Udanego urlopu. :good:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, jeśli chodzi o plażę to ja zdecydowanie polecam Białogórę. Piasek bialutki i drobny jak mąka. Sama miejscowość to praktycznie wioska - kameralnie, spokojnie i sporo taniej niż np w Jastrzębiej Górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zależy kto czego oczekuje. Jeśli ktoś szuka nad morzem dyskotek i tego typu rozrywek to taką Białogórą się rozczaruje z racji bardzo duże kameralności. Jeśli jednak ktoś nastawia się głównie na fajna plażę ze świetnym piaskiem to tam będzie git. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA idzie wielkimi krokami więc zamówiłem nową konsolę

 

O Ty!

Dasz pomacać? :-]

 

Ale to lata na Playstation?

Chyba niedlugo ma byc play 4?

 

No myślę, że Rickson zamówił PS4 albo XboxONE

 

Premiera i tego i tego pod koniec listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ps4 chyba wyjdzie jeszcze w tym roku. Narazie wziąlem ps3 w playu jako przedluzenie umowy. Telefon mam i jestem z niego zadowolony. Konsola plus gta to 230zł, naprawa lasera w starej konsoli 300.

 

Nie no Michał, ps4 to może kiedyś - na tyle ile teraz gram to bez sensu wydatek. W tym tyg odebrałem swoją ps3 od kolegi - leżała tam ponad pół roku, płyty nie działają ale jakieś tam gry na dysku zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to na PS3 czy xklocku pójdzie, jak będzie lipnie to coś się zamiesza na konsolach :mrgreen: Chociaż i tak proferowałbym pograć na kompie :P

 

Dziś pierwszy raz biegałem z Endomondo, fajny bajer - odkrywam internaty i życie na nowo :mrgreen: Po całym planie treningowym, więc cudów nie ma, ale buty nadal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.