Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A dziękuję :)

Na razie priorytetem jest zdanie wszystkiego...Wstępnie byłaby to Polska, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, później czas pokaże :)

 

Trucky, ogólnie to trzeba trafić w zestaw pytań... Czasami trafiają się tak bezsensowne, że głowa boli :D

W każdym bądź razie powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, W8 toż to zło wcielone.

Poprawa ergonomii w W8.1 poprzez kilka zmian które zostały wprowadzone w odniesieniu do Ósemki jest wyraźna.

Teraz oczekiwanie na W8.1 Update 1 z wyciągniętym przyciskiem zasilania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, nawet XP startuje tyle czasu z SSD, o ile nie szybciej :)

 

jestem człowiekiem "starej daty" i chyba nie umiałbym żyć bez tego czekania na odpalenie systemu, bez menu start itp :D

 

Do dobrego się człowiek zawsze przyzwyczaja. Ja nie mogłem się przestawić do nowego menu w Windows 7 (przyzwyczajony do klasycznego z XP). Jednak po pewnym czasie doceniłem, że te zmiany były na lepsze.

Ja jestem informatykiem i wstyd się przyznać. 8-mki jeszcze nie używałem. Słyszałem negatywne opinie o menu start, jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić i pewnie z biegiem czasu staje się nawet wygodniejsze.

Nie rozumiem tylko polityki M$, dlaczego usunęli menu start i wprowadzili kafelki na serwerowych edycjach systemów . :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Eryczek, nawet XP startuje tyle czasu z SSD, o ile nie szybciej :)

Pewnie tak :) - w takiej konfiguracji kupiłem laptka i to był mój pierwszy kontakt zarówno z W8 jak i z dyskami SSD.

 

Ja jestem informatykiem i wstyd się przyznać. 8-mki jeszcze nie używałem. Słyszałem negatywne opinie o menu start, jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić i pewnie z biegiem czasu staje się nawet wygodniejsze.

W tym przypadku, chyba jednak Twoje nadzieje są płonne :/ . Używam W8 od ponad 4 miesięcy i oczywiście się do niego przyzwyczaiłem ale ABSOLUTNIE nie powiem że jest lepszy od W7. Jest mniej intuicyjny, trudniej znaleźć najczęściej używane funkcje...

W8 jest fajny do zabawy, kiedy używasz ekranu dotykowego itd ale w normalnej pracy to porażka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie użytkuje win8. pierwsze 2 tygodnie miałem wrażenie że obsługuje sprzęt NASA... ale idzie się przyzwyczaić. przez pół godziny szukałem wyłączenia. ale się udało. to jest wielkie nieporozumienie :wallbash:

 

a co mi dzis poprawiło humor... skończyłem remont łazienki :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W7 Pro + cała masa oprogramowania na SSD – startuje poniżej 10 s.

 

Nie spieszy mi się migrować do ósemki… :mrgreen:

escimo, również siedzę w tejże branży :P ,nie wspominając DOS’a… -- zaczynałem od W3.1 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucky życzę szczęścia na egz, bo teraz nie tylko wiedza jest potrzebna :good:

Jesienią walczyłem z teorią na C, udało się za 2 razem, za pierwszym razem zaliczyły 2 osoby zdające razem ze mną z 9, za drugim tylko ja z 7 osób. Większość przychodząc witała się, gdyż widzieli się po raz czwarty, piąty, szósty... Egz praktyczny w porównaniu z teorią to już sama przyjemność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.