Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wreszcie znalazłem chwilę czasu żeby zawieźć auto na przekładkę, w ubiegłym tygodniu kierunek Żory :)

Na miejscu:

20140228_141653.jpg

Wyciągnięte, jak na piętnastolatkę myślę że od spodu wygląda całkiem łądnie:

20140307_083543.jpg

20140307_083553.jpg

20140307_083558.jpg

Ma być bez kompromisów więc od razu nowe sprzęgło:

20140307_091010.jpg

 

Samochód odbieram na dniach i już dosłownie nie mogę się doczekać jak sobie powachluję biegami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z 540iA zniknie literka A :D Najs, jakbyś mógł to zdradź przybliżony koszt takiej operacji, może być na PW. Ciężko trafić 540 na manualu w dobrym stanie, a taka operacja całkiem ciekawe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, ano, ostatnio się kilka lat temu zaręczałem :P Ale, że nic z tego nie wyszło i rozstaliśmy się pół roku przed ślubem, to teraz podejście nr 2 :P

 

Kama, ano jest z czego się cieszyć. Trafiłem na kobietę, której nie przeszkadzają moje chore pasje, świetnie się dogadujemy, znamy się lekko ponad rok i jest nam dobrze razem. Po drugie, 30stka na karku prawie, więc wypadało by coś zdziałać w tym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest z czego się cieszyć. Trafiłem na kobietę, której nie przeszkadzają moje chore pasje, świetnie się dogadujemy, znamy się lekko ponad rok i jest nam dobrze razem. Po drugie, 30stka na karku prawie, więc wypadało by coś zdziałać w tym temacie :P

 

Jakbym czytał o sobie, tylko po ślubie wszystko się zmieniło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukolarz, hahaha :D Pamiętam wszystkie lekcja Ala Bundego. Teraz nawet na polsacie powtórki lecą w nocy. 8-)

 

Fiszer, jakieś 1,5 roku temu pisałem w temacie co mnie wkurzyło. Wszystko miałem dogadane już: orkiestra, sala, goście itp. Ale jak widać na dobre mi to wyszło.

 

Żeby było ciekawiej, to moja luba lubi detailing i potrafimy cały dzień spędzić przy aucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem chwilę czasu żeby zawieźć auto na przekładkę, w ubiegłym tygodniu kierunek Żory :)

Na miejscu:

Obrazek

Wyciągnięte, jak na piętnastolatkę myślę że od spodu wygląda całkiem łądnie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ma być bez kompromisów więc od razu nowe sprzęgło:

Obrazek

 

Samochód odbieram na dniach i już dosłownie nie mogę się doczekać jak sobie powachluję biegami :)

 

Mystic przekładał? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.