Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Pardi jaki model dokładnie Ci się trafił?

 

Solówka LF 55.210 EEV niestety trochę słaby no i ładowność mała tylko 9220kg. Miało być 16 t ładowności a kupili 16 t całkowitej :D Taka mała nieścisłość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jbiz, skąd się biorą tacy inteligenci? Mimo że do stacji mam 50m z pracy i paliwo jest tańsze o 10-15gr na litrze to będę jeździł na inną stację.

 

Putin ma we wszystkich wbite ostro i nie ważne kto do niego dzwoni to na niego leje. A ja nie mam tankować na najtańszej stacji w okolicy i zrobię tym samym prztyczka w nos caaaaałej Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbiz, skąd się biorą tacy inteligenci? Mimo że do stacji mam 50m z pracy i paliwo jest tańsze o 10-15gr na litrze to będę jeździł na inną stację.

 

Putin ma we wszystkich wbite ostro i nie ważne kto do niego dzwoni to na niego leje. A ja nie mam tankować na najtańszej stacji w okolicy i zrobię tym samym prztyczka w nos caaaaałej Rosji.

 

 

Taaa, Putin pewnie się wystraszy tych gigantycznych strat i wycofa wszystkie wojska, gdzie tylko je ma rozlokowane... A jak jeszcze na dodatek przestaniemy jeść "ruskie pierogi" to w końcu i Lenina pochowa...

 

"precz z pierogami ruskimi, niech żyje barszcz ukraiński" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.