Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie poprawiło humor to... i nie o sam wypadek tutaj chodzi :D

Wypadek w Jaworznie? To tylko kolizja na ulicy Kolejowej

 

Wypadek w Jaworznie? Nie. To była kolizja. W poniedziałek rano doszło do kolizji na krzyżowaniu ulicy Kolejowej z Trasą Śródmiejską. Zderzyły się tam skoda fabia z cieżarówką marki MAN.

 

Osobówka uderzyła też w znak drogowy i sygnalizator świetlny, a w końcu w volkswagena pasata, który srał na przeciwległym pasie.

 

- 29-letni jaworznianin kierowca skody wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i właśnie przez nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu doszło do tej kolizji - zaznacza Tomasz Obarski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

 

Nikomu nic się nie stało.

 

Niech mi ktoś wyjaśni jak wygląda srający volkswagen pasat :lol::lol::lol:

Korekta w prasie rzecz święta, ale chyba nie u naszej miejskiej ulubienicy A. Zielonki :evil:

 

http://jaworzno.naszemiasto.pl/artykul/ ... ,t,id.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, Wymieniłem dużo rzeczy, ale fakt kupiłem ją tanio i tak po roku jazdy i wymianie wszytskich rzeczy, które napisałem straciłem na niej około 900zł więc myślę, że nie najgorzej jak na auto, którego jak niektórzy twierdzą nie idzie sprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś ale w niedzielę - urodzinowa niespodzianka od żony

 

Bez podtekstów - w rzeczywistości mam dwa wiadra :)

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Grubo :good:

 

W tym roku też kończę 30-tkę,więc może taki sobie zażyczę :mrgreen:

 

Ps.Wszystkiego,najlepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już przy +7 zimówki Ci tak dają popalić to na pewno z nimi wszystko ok masz? :dontknow: Taka temperatura nie powinna robić na dobrych oponach praktycznie żadnego wrażenia...

Auto dość szybkie (200KM+ w niskim kompakcie, puliretany w zawiasie, rozpórki) a i szofer z zacięciem to się czuje takie rzeczy jak się składam do zakrętu ;). Tutaj potrzebny niski profil i sztywna scianka.

Pozostałem przy zimówkach, szczególnie po tym jak przy przymrozku w nocy dohamowywałem się do ronda bokiem z asekuracją ręcznego hamulca :evil: wszystko pod kontrolą.

Marzą mi się jakieś półslicki na lato :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.