Skocz do zawartości

!!! Zmiana Nazwy Sklepu !!!


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

AutoNaBlask.pl czyli DetailerCenter.pl

 

Witamy pod nową nazwą ;)

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez rynek, postanowiliśmy odświeżyć nasz wizerunek, by jeszcze bardziej wyróżniał się na tle konkurencji. Zmiany rozpoczęliśmy od nowej nazwy – AutoNaBlask.pl, ale to dopiero pierwszy etap naszych detailingowych rewolucji. :-]

 

Mamy nadzieję, że nowa nazwa AutoNaBlask.pl przypadnie Wam do gustu i wspólnie uda nam się stworzyć jeszcze bardziej rozpoznawalny wizerunek, co pomoże podnieść poziom obsługi w naszym sklepie.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie, tak aby zakupy w naszym sklepie dawały Wam jeszcze większą satysfakcję niż dotychczas.

Planowane zmiany obejmą przede wszystkim wygląd i funkcjonalność strony oraz logotyp, ale również poszerzenie oferty o nowe, topowe produkty.

Ostatnim etapem zmian będzie nowa linia gadżetów i upominków dla wszystkich obecnych i przyszłych klientów.

 

Oczywiście przypisane Wam rabaty nie ulegają zmianie!

 

Obrana droga wymaga czasu, ale jesteśmy przekonani, że rezultaty naszych prac wynagrodzą Wam czas oczekiwania na finalny efekt. Zmieniamy się dla Was!

Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu pod nową nazwą :)

 

AutoNaBlask.pl

Ekipa ANB

 

ANB Karol

 

ANB Żółtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek chwilowo nie działa :)

 

Dzięki Wojtek

 

Grześ12 dziękujemy za opinie ;) zdajemy sobie sprawę że wielu osobom bardziej podobała się stara nazwa ale mamy nadzieję że nazwa się przyjmie i będzie nas wyróżniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardziej "swojsko" :good:

 

Dokładnie ;)

 

Dla mnie jako stały klient i tak to nie ma aż takiego znaczenia ;) sklep mnie nigdy nie zawiódł, każde zamówienie realizowane w terminie a było ich całkiem sporo :-]

 

Powodzenia z nową nazwą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wolallem wczesniejsza nazwe, ale sklep dalej odbieram pozytywnie, mimo ze jakos duzo nie zamawialem, to zdecydowanie jeden z ulubionych sklepow.

 

ps. juz wiem czemu po starszej nazwie nie moglem znalezc sklepu jak szukalem linka dla znajomego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek dzięki za dobre słowo, ale dlaczego nie mogłeś znaleźć nadal jak wejdziecie na detailercenter.pl przekieruje cię na nową nazwę chyba że po przekierowaniu zwątpiłeś że to my :D

 

[ Dodano: 5 Sierpień 2013, 23:19 ]

Chyba chcecie uderzyć w trochę inny "target" klientów, ale czy to źle, nie!

Myślę, że nawet dobrze :)

Im więcej osób będzie miało czyste i zadbane samochody to wszystkim będzie przyjemniej :)

Powodzenia ;)

 

 

Tak dokładnie takie też było jedno z założeń nazwa miała być prosta powiem szczerze trafiają do nas np. zamożni starsi panowie ( głownie osobiście ) którzy nie rozumieją co to detailing wet look i inne typowe nazewnictwo nie potrafili wymówić naszej nazwy a przyjeżdżali i po prostu chcieli kupić porządny Szampon Politurę Wosk i wiele innych środków. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Patryk miło słyszeć nam te słowa czas brać się porządnie do pracy i wprowadzać kolejne zmiany z nami związane :-]

 

[ Dodano: 9 Sierpień 2013, 16:58 ]

Dziękujemy Patryk za twoją opinie to przekonuje nas że dobrze zrobiliśmy i czas brać się do pracy i wprowadzać kolejne zmiany :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Jakiś czas temu zmiana nazwy mnie trochę zaskoczyła ale generalnie jest OK, to kwestia przyzwyczajeń.

Bardzo mnie cieszą ostatnie promocje byle tak dalej :).

Panowie w @ które dostaję na skrzynkę podajecie link do sklepu - niestety nie otwiera on www sklepu bo kieruje na adres: http://poczta10.o2.pl/"http://www.AutoNaBlask.pl/"

dla mnie to nie problem ale myślę ze to trochę upierdliwe i warto to poprawić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.