Skocz do zawartości

Czy jest tu ktoś z WORD'u


Rekomendowane odpowiedzi

W firmie mam okna na plac wordu... wlasnie rzucilem okiem. W piec minut i z 3 egzaminowanych nikt nie opuszcza placu (3x podjazd) :) Koledzy podpowiadaja ze czasem i w godzine nikt z placu nie wyjezdza i co ciekawego... najczesciej kandydaci polegaja na podjezdzie pod wzniesienie :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podjazd to pikus,najorszy jest rękaw na 100 razy wyjdzie Ci 99 razy a ten 1 raz nie wyjdzie i ten raz bd na egzaminie

 

[ Dodano: 17 Lipiec 2013, 14:25 ]

LoozaQ ,właśnie dla zdajacego najgorsze jest to jak nie wyjedzie na miasto.Swoją droga WORD to takie zasrane złodzieje że CBA powinno tam wkroczyć,wszystko skorumpowane ,lewackie dziady,komunisciu zasrani.Przepraszam że sie tak unioslem ,no ale nie mogę wytrzymac jak myślę o WORDzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,dzięki :P

 

[ Dodano: 19 Lipiec 2013, 15:36 ]

a jeszcze pytanie do kogoś bardziej kumatego , prawko zdane,wydział komunikacji opłacony , teraz ok.2 tyg czekam na prawko i jak bd normalnie śmigał teraz autem (jeszcze bez tego prawka fizycznie w kieszeni) to jak by mnie niedaj Boże złapali to dostaje 50zł za brak dokumentu czy jeszcze 500zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianldz,

Jazda samochodem bez dokumentu prawa jazdy nie jest zgodna z prawem. Jeżeli jednak zostaniesz zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji i nie posiadasz przy sobie dokumentu prawa jazdy, to popełniasz wykroczenie z art. 95 k.w. tj. prowadzenie samochodu bez wymaganego dokumentu, za co w praktyce grozi Ci mandat w wysokości 50 zł.

Przy zatrzymaniu policja ma wgląd do bazy CEPIK i sprawdzi czy posiadasz uprawnienia do prowadzenia pojazdu...jeżeli nie to mandat będzie wyższy. A 100% gwarancję uprawnień masz wtedy gdy posiadasz fizycznie dokument prawa jazdy.

Także radzę wstrzymać się do czasu odebrania dokumentu, jak się czekało te 18lat to 3tygodnie to już chyba nic. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie :) i teraz to wieczność :) jestem ciekaw czy bd taka sytuacja jak z dowodem os. że 01 danego miesiąca złożyłem podanie 06 tego miesiąca był wyrobiony , a kazali przyjść za 2 tyg , jak przyszedłem po 9 dniach to i tak wydali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dostaje się SMSa lub Mail'a z informacja że prawo jazdy, dowód rej. jest do odbioru.

 

 

Jak Cię teraz zatrzymają dostajesz 500pln za brak uprawnień. Do bazy będziesz wprowadzony w dniu wydania prawa jazdy. Jak jesteś w bazie dostajesz 50pln za brak dokumenty przy kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Panowie jak to jest z punktami karnymi tzn. kasują się po roku od wykroczenia czy datą wiążącą jest data wprowadzenia w rejestr i od tego rok?

Liczą się rok od daty popełnienia wykroczenia.Potem się kasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.