Skocz do zawartości

Dressingi do plastikow zewnetrznych


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Mialem porownywac samego Shiny Garage z Kochem, ale stwierdzilem, ze dyfuzor duzy i wiecej produktow sie zmiesci :P

 

Oczywiscie wczesniej dyfuzor zostal 3-krotnie wypedzelkowany bardzo mocnym roztworem APC z Tenzi Truckiem.

 

Mamy od lewej:

1. ValetPRO Dionisus Trim Glitz

2. Meguiar's Gold Class Trim Detailer

3. Shiny Garage Jet-Black Exterior Trim Restorer

4. Koch Nano Magic Plast Care

5.Autofinesse Revive

 

tm03.jpg

 

rmy3.jpg

 

02uy.jpg

 

xui.jpg

 

hsou.jpg

 

ir77.jpg

 

nz.jpg

 

ujey.jpg

 

346l.jpg

 

nxx1.jpg

 

3t8d.jpg

 

Szczerze mowiac wg mojej oceny roznic nie widac, wszystkie zrobili swoja robote i porzadnie zaczernily plastik. Moze nieco mocniej zrobil to AF Revive.

 

Zobaczymy jednak, ktory z nich okaza sie mniej trwale od reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yyyyy.... jak na razie... to pytania.

 

Ktoś widzi jakąś różnice?

W następnym odcinku rozumiem, obadamy trwałość?

 

Któryś się pocił nadzwyczaj?

Łapał syfy?

Dawał niepożądany poblask tłuścidła?

Silikonowy posmród?

 

:)

 

PS. Przydałby się trwały dressing na opony... od wewnątrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

SJake, zadnych z w/w nie zauwazylem. Co do zapachu to Koch mi najbardziej podchodzi, aczkolwiek nie znaczy to, ze pozostale smierdza. Umowmy sie, ze nie przeszkadzaja, ani nie poprawiaja komfortu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kamilgt, nie zwracalem na to szczegolnie uwagi przy aplikacji. Zaden sie nie wyroznial, wiec mysle, ze mozna powiedziec, ze sa dosc podobne w tym aspekcie.

 

Co do sliskosci to nie dotykalem dyforuza po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia dwa dni temu odebrałem revive, mam nadzieję że nie będę żałował. :-]:D

Czekam na rozwój wydarzeń i dzięki za kolejny test krd... ja lubić testy :good:;)

 

Nie będziesz pan zawiedziony, używam dwa sezony i jedyne ale które do niego mam to to że gumy średnio się trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03, nie mozna. Zostal zastapiony jakims innym produktem. Nawet o uzywke trudno bo malo popularny, mimo ze bardzo dobry - trwaly i fajnie kropelkuje.

:/ tak właśnie myślałem

Miałem kiedyś próbkę, położyłem ją na plastiki w aucie kolegi i bardzo mi podpasował wizualnie, a i trwałość na dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03, nie mozna. Zostal zastapiony jakims innym produktem. Nawet o uzywke trudno bo malo popularny, mimo ze bardzo dobry - trwaly i fajnie kropelkuje.

:/ tak właśnie myślałem

Miałem kiedyś próbkę, położyłem ją na plastiki w aucie kolegi i bardzo mi podpasował wizualnie, a i trwałość na dobrym poziomie.

 

Czy to czasem nie była próbka w postaci nasączanej środkiem chuteczki? Jeśli tak to potwierdzam. Miałem parę lat temu, naprawdę wysoka trwałość. Tak mi się spodobał ten środek, że poprosiłem o pełne opakowanie, ale dali mi też jakieś chusteczki, ale zupełnie coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo zostal zastapiony tym produktem:

Ultimate Protectant

http://www.meguiars.pl/shop/product_inf ... cts_id=491

 

Tego nie polecam, zostawiał na nielakierowanych zderzakach astry F jakieś dziwne białe mazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to czasem nie była próbka w postaci nasączanej środkiem chuteczki? Jeśli tak to potwierdzam. Miałem parę lat temu, naprawdę wysoka trwałość. Tak mi się spodobał ten środek, że poprosiłem o pełne opakowanie, ale dali mi też jakieś chusteczki, ale zupełnie coś innego.

Kiedyś wpadła mi w ręce mała odleweczka od znajomego, ściereczki nie używałem

A właśnie co do UP słyszałem podobne opinie do tych napisanych wyżej, czyli zupełnie coś innego niż poprzedni produkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.