Skocz do zawartości

Polisher EP801- czyli porządna maszyna za 50$


ppwash

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Też śledzę dyskusję i powiem, że od dawna zastanawiam się nad zakupem Lare vs Graphite. I na tą chwile szala przesuwa się na Graphite ;)

 

Kup Graphite, postąpisz zgodnie z powiedzeniem:

"na złość mamie nasr@m sobie w buty" :lol::lol::lol:

 

Dziwi mnie wasza postawa, przecież sama maszyna to jedno, a porządny serwis, gwarancja, dostępność części i tego typu kwestie też składa się na cenę zakupu :wallbash: Dziwi mnie jedno, że tak dużo osób tego nie rozumie :/

 

Trochę się dziwie koledze Lare, że tak emocjonalnie podchodzi do dyskusji, ale z drugiej strony momentami wcale się nie dziwie, bo jak się niektóre wypowiedzi czyta to ręce opadają :/

 

Sam mam do czynienia z "klientami - kombinatorami", którzy biorą pod uwagę tylko cenę zakupu a potem płaczą - taka nasza "polaczkowatość", przez którą muszę się czerwienić rozmawiając z kolegami z innych europejskich oddziałów mojej firmy mającymi styczność z naszymi rodakami w swoich krajach :/

 

Pozdrawiam, i życzę udanej akcji importowej.

 

 

PS> miałem tego nie pisać, bo pewnie posypią się gromy, ale aż się we mnie gotuje jak czytam ten temat :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS> miałem tego nie pisać, bo pewnie posypią się gromy, ale aż się we mnie gotuje jak czytam ten temat :cry:

 

To po co czytasz? :wallbash:

 

Dziwi mnie wasza postawa, przecież sama maszyna to jedno, a porządny serwis, gwarancja, dostępność części i tego typu kwestie też składa się na cenę zakupu :wallbash: Dziwi mnie jedno, że tak dużo osób tego nie rozumie :/

 

Ja nie komentowałem ceny polskiego przedstawiciela, bo uważam, że jeżeli ktoś jest w stanie tyle zapłacić to cena jest jak najbardziej dobra - wolny rynek :) Jednak nie odmawiaj mi prawa zamówienia za granicą- wmawiając, że czegoś nie rozumiem.

 

Po prostu naklejka shine / mate bardziej mi się podoba. :kox:

 

A swoje " polaczkowe" wywody zachowaj dla siebie. Nikogo nie interesuje za kogo się wstydzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ciężko . . .od tygodnia czekam na odpowiedź :o

 

Wczoraj wysłałem go ponownie, żeby przypadkiem nie zapomnieli o oddanych towarzyszach z Polski :-]

 

znając chińczyków to już Ci nie odpiszą. Przy próbie zakupu polerek już Cię zlustrowali (przez firmę LARE), a to nie wróży dobrze transakcji, którą próbujesz uskutecznić.

 

Sorry ale chińczyk głupi nie jest- nie będzie narażał się partnerowi, jakim jest Lakierniczy.pl, po to aby sprzedać kilka polerek "JANKOWI" z Polski. Napisz mu o 300szt. i naklejce z Twoim logo to inaczej będzie gadał :)

 

Prawa rynku są takie same na całym świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko . . .od tygodnia czekam na odpowiedź :o

 

Wczoraj wysłałem go ponownie, żeby przypadkiem nie zapomnieli o oddanych towarzyszach z Polski :-]

 

znając chińczyków to już Ci nie odpiszą. Przy próbie zakupu polerek już Cię zlustrowali (przez firmę LARE), a to nie wróży dobrze transakcji, którą próbujesz uskutecznić.

 

Sorry ale chińczyk głupi nie jest- nie będzie narażał się partnerowi, jakim jest Lakierniczy.pl, po to aby sprzedać kilka polerek "JANKOWI" z Polski. Napisz mu o 300szt. i naklejce z Twoim logo to inaczej będzie gadał :)

 

Prawa rynku są takie same na całym świecie...

 

 

 

Jak dobrze pokombinujecie to da rade sciagnac te polerki (mi sie udalo) :good:

 

 

 

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.