Skocz do zawartości

Polisher EP801- czyli porządna maszyna za 50$


ppwash

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żenada Panowie... hejterzy..?

 

ale szanując naszych klientów,ku wyjaśnieniu pewnej kwestii wątpliwej dla niektórych.

 

Maszyny polerskie elektryczne marki LARE produkowane są przez bardzo dobrą fabrykę na nasze zlecenie w Chinach ! nigdy ten fakt nie był ukrywany, świadczy o tym także zamieszczony na maszynie napis (na tabliczce z parametrami, nazwą modelu etc.)

W przeciwieństwie do innych oferentów, my nie zamieszczamy na maszynach napisów w stylu "germany" lecz oficjalnie wskazujemy rzeczywistość i kraj produkcji !

 

Wspomniana przez kogoś powyżej firma i strona pritronic jest jedynie agencją handlową w Chinach - NIE JEST PRODUCENTEM ani fabryką !

 

Wspomniana i przytaczana marka SHINE-MATE jest marką handlową popularną i dedykowaną na rynki Azjatyckie !

Firma ta nie jest naszym dostawcą, producentem itd. W pewnym zakresie ze względów ekonomicznych współpracuje z marką LARE lecz zakres współpracy jest mocno ograniczony...

 

Dalej, co pół roku ktoś (przyszły niedoszły importer biznesmen) tj. kuflik, ppwash, Alzak i przynajmniej kilku jeszcze innych z tego forum próbuje zrobić mega biznes z alibaby...

Panowie, rozumiemy wasze rozgoryczenie, kiedy to zostajecie przysłowiowo "olani" przez oferenta z alibaby i odsyła on was uważając, że jesteście mało poważni na zakupy np. do firmy w Polsce, gdyż ją po prostu zna :)

 

Generalnie, założyliście już 3 lub 4 niemalże identyczne tematy na tym forum, wyskakując jak Filip z konopii, że macie super nowinę, mega rewelację - będzie deal i wszyscy zarobią kasę oraz będą mieli sprzęt za pół darmo !

Jak zawsze.. wynik i tym razem jest taki sam :lol:

 

Poza tym, że przy okazji kilku zawistnych "pajaców"upuści sobie na nas swoje bóle, opluwając nas z góry na dół i przy tym obrzucając g.... efekt waszych postów jest mizerny. Temat, jak inne wcześniejsze nic do sprawy nie wnosi.

 

Poprzednimi razy, (polecam odszukać na forum) tłumaczyliśmy i wyjaśnialiśmy sprawę,

zrobiliśmy nawet porównania maszyn i podzespołów, foto relację z ewidentnymi różnicami jakościowymi - oczywiście nadal jakiś mądrala wie lepiej...

 

Tym razem z naszej strony więcej informacji nie wypłynie, uważamy, że to po prostu nie ma sensu, skoro za chwilkę znowu pojawi się następny biedasman z pomysłem prosto z alibaby = miliony.

Zrobi jeden z drugim zamieszanie na forum, założy następny temat przy okazji pojedzie po kimś np. po nas (jakież to przyjemne i proste - takie polskie) i tyle z tego...

 

wszystko w temacie po raz enty,

pozdrawiamy was serdecznie :good: , hejterów także :P

 

aaa, dziękuję niektórym za dobre słowo i trzeźwe spojrzenie na zagadnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej, co pół roku ktoś (przyszły niedoszły importer biznesmen) tj. kuflik, ppwash, Alzak i przynajmniej kilku jeszcze innych z tego forum próbuje zrobić mega biznes z alibaby...

wypraszam sobie.

Nigdy nie zarabiałem, ani nie planowałem zarabiać na handlu czymkolwiek, gdziekolwiek z kimkolwiek.

Raz już o tym wspomniałem, więc proszę przestać ściemniać i pomawiać.

Przypomnę tylko, że to ja byłem osobą testującą te maszyny jako pierwszy w Polsce/na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada Panowie... hejterzy..?

Tym razem z naszej strony więcej informacji nie wypłynie, uważamy, że to po prostu nie ma sensu, skoro za chwilkę znowu pojawi się następny biedasman z pomysłem prosto z alibaby = miliony.

Zrobi jeden z drugim zamieszanie na forum, założy następny temat przy okazji pojedzie po kimś np. po nas (jakież to przyjemne i proste - takie polskie) i tyle z tego...

 

wszystko w temacie po raz enty,

pozdrawiamy was serdecznie :good: , hejterów także :P

 

Proponuję zatrudnić jakiegoś marketingowca, bo takie wpisy firmowane nazwą Lare strasznie ją krzywdzi..

Strasznie źle wpływa na wasz wizerunek.

Niestety.

Do wszystkiego można się odnieść. Pamiętajcie jednak że dzięki klientom żyjecie.

Jak do mnie przychodzi jeden z drugim i pyszczy to nie pluję im w twarz, tylko staram się wytłumaczyć co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, na forum, może i byłeś ale czy w Polsce..?

te tzn. EP801 - może, chociaż i w to wątpię :P ale nie ma to już żadnego znaczenia :)

 

Jeśli chodzi o wypraszanie... nie bądź bezczelny, chociaż trochę powagi i odpowiedzialności za własne działania 8-)

 

[ Dodano: 7 Czerwiec 2013, 12:44 ]

Sabat, tłumaczone było już kilka razy oficjalnie, kilkadziesiąt razy po PW itp. zawsze ci sami specjaliści dymią a co chwilę nowy się odpala z pomysłem - ileż można?

 

Generalnie z naszej strony THE END w tym i tego typu przyszłych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypraszanie... nie bądź bezczelny, chociaż trochę powagi i odpowiedzialności za własne działania

Ty jak zwykle swoje. Kto mnie zna ten wie, że niczym nigdy nie handlowałem i nie miałem nawet takiego zamiaru. Więc po prostu skończ tą błazenadę. Wysłanie ściemnionego zapytania ofertowego do chin, nie jest dowodem ani przesłanką na chęć handlu. Po prostu chciałem potwierdzić swoją teorię co do pochodzenia maszyn- co chinczyk bardzo chętnie lecz nieświadomie uczynił. Tyle w temacie.

 

 

Generalnie z naszej strony THE END w tym i tego typu przyszłych tematach.

Ile razy już to słyszałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, kto tu się błaźni...

słyszałeś i nie zrozumiałeś ?! z uporem maniaka ładujesz co temat swoje, żenua

Piszesz maila z alibaby z zapytaniem, dostajesz odpowiedź, zapytaj Chłopaka co oferuje Kraussa też chętnie powie - to to samo.

Taki marketing nie kosztuje jego NIC, łatwo się podpiąć pod markę LARE i może uda się sprzedać podobną maszynę i coś zarobić :) - o tym nie pomyślałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i odnoszę wrażenie, że dwóm stronom o dwie rzeczy chodzi. Każda rzecz jest tyle warta ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić, jeśli Wy sprzedajecie swój towar za 595 zł (sam tyle ostatnio zapłaciłem i uważam, że warto) to luzik. Firma zarabia, płaci podatki, gospodarka się rozwija, a klient zadowolony.

Chłopaków na forum i mnie nie ukrywam trochę też po prostu razi to, że dorabiacie sobie bóg wie jaką teorię do swojego sprzętu. Tylko tyle.

Swoją drogą byłem chyba jednym z pierwszych, którzy kupili u was pady i jak byk było na nich logo ShineMate. Jeden mi się jeszcze ostał, mogę wieczorem wkleić fotkę. Tak więc jakiś kontakt z firmą jednak mieliście.

 

Pozdrawiam i dajmy faktycznie spokój z laniem wody, bo wszytko już jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana i przytaczana marka SHINE-MATE jest marką handlową popularną i dedykowaną na rynki Azjatyckie !

Firma ta nie jest naszym dostawcą, producentem itd. W pewnym zakresie ze względów ekonomicznych współpracuje z marką LARE lecz zakres współpracy jest mocno ograniczony...

 

Shaddy, tego nikt nigdy nie ukrywał, pierwsze pady takie oferowaliśmy całkiem jawnie i oficjalnie,

niestety i stety zmiany były nieuniknione.

 

kuflik, znowu nie zrozumiałeś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej, co pół roku ktoś (przyszły niedoszły importer biznesmen) tj. kuflik, ppwash, Alzak i przynajmniej kilku jeszcze innych z tego forum próbuje zrobić mega biznes z alibaby...

Panowie, rozumiemy wasze rozgoryczenie, kiedy to zostajecie przysłowiowo "olani" przez oferenta z alibaby i odsyła on was uważając, że jesteście mało poważni na zakupy np. do firmy w Polsce, gdyż ją po prostu zna :)

 

Czy ktoś tu mówił w ogóle o chęci zarobku? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy PR mają babki handlujące truskawkami na bazarze :thumbdown:

 

A ja uważam wprost przeciwnie - mają jaja jako LARE.

 

Ja rozumiem, że z kasą każdy się liczy ale właśnie dlatego są produkty typu Graphite czy K2 Pro czy Silverline (którego sam mam).

A tu faktycznie co jakiś czas ktoś wyskakuje z "super maszyną" "identyczną jak drogi LARE" za 30 dolców.

Przy okazji faktycznie kilku wyrzuca tu swoje żale itd. - ile można tego czytać. Ja im się nie dziwię. A reagują i maja do tego prawo bo pada w co drugim poście marka LARE.

 

Żeby nie było - nawet nie mam maszyny Lare (jeszcze) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, :good: ano dokładnie...

 

a forumowi, mocno rozpieszczeni (przez różne firmy) hejterzy,

muszą to pojąć i zaakceptować najlepiej jak najszybciej, będzie na tym forum spokojniej i przyjemniej ;-)

 

przy okazji, dziękujemy, tym którzy próbują od nas wyłudzać towar za opinię ! :)

nigdy z tego nie korzystaliśmy i za taką współpracę dziękujemy :lol:

 

 

P.s. ppwash, kto tu kogo obraża, zastanów się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada Panowie... hejterzy..?

 

ale szanując naszych klientów,ku wyjaśnieniu pewnej kwestii wątpliwej dla niektórych.

 

Maszyny polerskie elektryczne marki LARE produkowane są przez bardzo dobrą fabrykę na nasze zlecenie w Chinach ! nigdy ten fakt nie był ukrywany, świadczy o tym także zamieszczony na maszynie napis (na tabliczce z parametrami, nazwą modelu etc.)

W przeciwieństwie do innych oferentów, my nie zamieszczamy na maszynach napisów w stylu "germany" lecz oficjalnie wskazujemy rzeczywistość i kraj produkcji !

 

Wspomniana przez kogoś powyżej firma i strona pritronic jest jedynie agencją handlową w Chinach - NIE JEST PRODUCENTEM ani fabryką !

 

Wspomniana i przytaczana marka SHINE-MATE jest marką handlową popularną i dedykowaną na rynki Azjatyckie !

Firma ta nie jest naszym dostawcą, producentem itd. W pewnym zakresie ze względów ekonomicznych współpracuje z marką LARE lecz zakres współpracy jest mocno ograniczony...

 

Dalej, co pół roku ktoś (przyszły niedoszły importer biznesmen) tj. kuflik, ppwash, Alzak i przynajmniej kilku jeszcze innych z tego forum próbuje zrobić mega biznes z alibaby...

Panowie, rozumiemy wasze rozgoryczenie, kiedy to zostajecie przysłowiowo "olani" przez oferenta z alibaby i odsyła on was uważając, że jesteście mało poważni na zakupy np. do firmy w Polsce, gdyż ją po prostu zna :)

 

Generalnie, założyliście już 3 lub 4 niemalże identyczne tematy na tym forum, wyskakując jak Filip z konopii, że macie super nowinę, mega rewelację - będzie deal i wszyscy zarobią kasę oraz będą mieli sprzęt za pół darmo !

Jak zawsze.. wynik i tym razem jest taki sam :lol:

 

Poza tym, że przy okazji kilku zawistnych "pajaców"upuści sobie na nas swoje bóle, opluwając nas z góry na dół i przy tym obrzucając g.... efekt waszych postów jest mizerny. Temat, jak inne wcześniejsze nic do sprawy nie wnosi.

 

Poprzednimi razy, (polecam odszukać na forum) tłumaczyliśmy i wyjaśnialiśmy sprawę,

zrobiliśmy nawet porównania maszyn i podzespołów, foto relację z ewidentnymi różnicami jakościowymi - oczywiście nadal jakiś mądrala wie lepiej...

 

Tym razem z naszej strony więcej informacji nie wypłynie, uważamy, że to po prostu nie ma sensu, skoro za chwilkę znowu pojawi się następny biedasman z pomysłem prosto z alibaby = miliony.

Zrobi jeden z drugim zamieszanie na forum, założy następny temat przy okazji pojedzie po kimś np. po nas (jakież to przyjemne i proste - takie polskie) i tyle z tego...

 

wszystko w temacie po raz enty,

pozdrawiamy was serdecznie :good: , hejterów także :P

 

aaa, dziękuję niektórym za dobre słowo i trzeźwe spojrzenie na zagadnienie ;)

 

 

Takim wpisem tylko potwierdziliscie jak bardzo wam "sloma z butow wystaje" i jak swietne macie podejscie do ludzi dzieki ktorym zarabiacie pieniadze.

 

Jak naprawde myslisz ze wszyscy sa odsylani z kwitkiem do was jako glownego importera na Polske to sie bardzo mylisz ...

 

Co do robienia biznesow zwiazanych z Alibaba to jakos nie moge narzekac bo jest to dosc dobra strona na zdobycie kontaktow z producentami albo dystrybutorami, bylem juz czterokrotnie zapraszany przez producentow Azjatyckich z ktorymi nawiazalem kontakt poprzez alibabe i wiesz co jakos te "alibabowe" interesy dosc dobrze ida...

 

Nie pozdrawiam i troche pokory zycze.

 

 

 

 

P.s. ppwash, kto tu kogo obraża, zastanów się...

 

 

 

Poza tym, że przy okazji kilku zawistnych "pajaców"

 

 

Widze ze macie jakies problemy ze zrozumieniem slow przez was napisanych :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym LARE to bierzcie połowę albo w ogóle,bo podejście do klientów to wy macie na poziomie :good:

 

Dokładnie.

Jak już jesteście tacy inni niż chińszczyzna pokazywana w linkach to proszę łaskawie napiszcie skośnookim, żeby produkcję wzbogacić o otwór na blokadę BP, bo już mnie to doprowadza do szału :) Chyba jako LARE możecie prawda? I mielibyście swoją, jedyną niepowtarzalną maszynę, inną niż wszystkie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorszego podejścia do klienta jeszcze nigdy nie widziałem. Jaka poważna i szanująca się firma nazywa potencjalnym klientów per "biedasman", wprowadzają na forum kłótliwa i niekulturalną atmosferę, obrażają użytkowników, którzy notabene przyczynili się w znacznej części na popularność i wyniki sprzedaży maszyn LARE. Naprawdę zatrudnijcie jakąś bardziej kompetentna, kulturalna osobę z wiedzą merytoryczna, gdyż po takich wypowiedziach (w tym temacie jak i w innych, gdzie wasz stosunek był dokładnie taki sam), skutecznie psujecie wizerunek firmy.

 

Za postawę do klienta: wybrałbym Krauss'a 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną polerkę lare ... właśnie mam zamiar zamówić drugą, ale dzięki panu z Lare muszę się grubo zastanowić czy tak czasem nie zamówić czegoś innego ...

Najlepiej by było jak by temat wylądował w koszu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.