Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze, mnie zawsze dziwi takie uśrednianie i uogólnianie. Jeden zrobi 10tkm a drugi 50 albo i więcej.

Mój szef w Niemczech ma np. Cayenne"a i BMW E92 diesle. Jeżdzi raz tym raz tym.

Inny dziadek ma C klase 2003r diesla oczywiście i ma 80tkm

 

Ja fordem zrobiłem 30tkm przez 6 lat

Sąsiad 206ką przez 10 lat zrobił 25tkm

Więc to wcale nie są cuda.

 

A np. wczoraj jezdziłem kumpla (z Monachium) E60 520d 2007r która ma 250tkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, mam taki sam silnik w Avensisie :) co chcesz wiedzieć ? tak dokładnie wtryski to denso, ogólnie D4D lubi dobrej jakości paliwo więc na to trzeba uważać, rozrząd na pasku, dwumasa niestety jest ale da sie założyć sztywne koło. O resztę pytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLASZCZU a 1.4D4D? to jest fajny silniczek- na łąńcuchu, bez dwumasy i DPF (weszły od 2008r dopiero) i na wtryskach Boscha, no i prosta turbina ;) choć tylko 90KM więc nie poszalejesz ale do corolli powinno wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja słyszałem od znajomego, że rzekomo w 116km siedzi jednomasa zaś przy 90 konnej wersji była już dwumasa dlatego też zainteresował mnie ten silnik. Generalnie szukam jakiegoś sensownego samochodu do 13k zł i właśnie Corrolka mi wpadła w oko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, auto trochę leciwe aby pojawiło się w SADE. Ostatni wpis gwarancyjny jest uwaga:

Nr zlecenia  238440

Data  2004-06-24

Dealer

Nr rejestracyjny

Przebieg  116 100 km

Kod czynności   N000500

Opis   Akumulator - wymiana  

 

Przebiegi robiło solidne jak widać :)

 

Wyposażenia z domu Ci nie wkleje bo za dużo kopiowania - jutro w firmie mogę to zrobić.

 

Pozdrawiam "magików" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam auta do max 15tys. Najlepiej benzyna do zagazowania, czyli 1.8-2.0 Może być 3d, segment B,C z naciskiem na ten drugi. Oczywiście jak najmniej awaryjny. Miałem szukać na wiosnę, ale dziś w drodze do pracy stłuczka i Megana do roboty. Tragedii nie ma, no ale. Tylu miałem na nią chętnych :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.