Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

siwyjac, google wskazuje tutaj

http://www.autobaza.pl/historia-nr-vin- ... P211035095

lol

dobry ulep musi być

:o

 

że, qwa jak !! rok produkcji 1970.... :zly:

czy ta baza może mieć błędne dane ?? bo w dostępnych internetowych decoderach vin wyskakuje data produkcji taka jak w ogłoszeniu, czyli 2001r.

 

Franek masz dostęp do pełnej wersji raportu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

siwyjac, nie, wpisałem poprostu vin w google.

Jak są przygody to czasem się pojawia.

Ale ja nie wiem, nie kupił bym takiego auta w takim budżecie.

W tej kasie kupił bym polo, focusa moze, moze w169, ale nie volvo.

 

W temacie volvo

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php ... post108960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr jeszcze powiedz +- ile zaplaciliscie bo zaraz sie tu pojawia"znafcy" ktorzy powiedza ze na taka to z 18000zl trzeba dac aobo ze za tyle to sie e36 328 kupuje :lol:

 

Poniżej 13 tyś. z opłatami po stronie sprzedającego. Auto z Niemiec.

Koledze została rejestracja ( 256zł ) i ubezpieczenie ..

 

Wiadomo na portalach aukcyjnych można znaleźć takie e46 po 18 tyś .. tzn są wystawione no ale ja dalej uważam że po części to trochę bujna wyobraźnia sprzedających, ale mają przecież takie prawo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, nie, wpisałem poprostu vin w google.

Jak są przygody to czasem się pojawia.

Ale ja nie wiem, nie kupił bym takiego auta w takim budżecie.

W tej kasie kupił bym polo, focusa moze, moze w169, ale nie volvo.

 

W temacie volvo

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php ... post108960

 

Franek co ja poradzę, to nie ja kupuję a uzasadnienie kupującego masz kilka postów wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy kuźwa chcecie od tego karawanu? blacha rudej nie uwidzi, silnik chyba najmniej awaryjny z całej gamy, w zasadzie bezawaryjny i bezobsługowy, dobry pod LPG, moc można zmienić softem na 170KM, o bezpieczeństwie nie muszę chyba wspominać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr jeszcze powiedz +- ile zaplaciliscie bo zaraz sie tu pojawia"znafcy" ktorzy powiedza ze na taka to z 18000zl trzeba dac aobo ze za tyle to sie e36 328 kupuje :lol:

 

Nie spodziewałem się innego komentarza z Twojej strony, w końcu zarabiasz na ludziach, którzy wierzą w tanie i dobre auta sprowadzane ;) Ja po prostu podchodzę do nich z należytą ostrożnością :)

 

Co do zakupionego BMW to się nie wypowiem, bo auta nie widziałem. Tylko wahacz do wymiany? Oby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinball a co tu komentować i jakie ma znaczenie czy na tym zarabiam czy nie....Pojechałem z miernikiem koledze obejrzeć auto, jak na 14 lat wyglądało dobrze, cena adekwatna do rocznika i stanu więc w czym problem?? Trzeba być niepoprawnym marzycielem żeby za stare e46 krzyczeć pod 20k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś strona gdzie można sprawdzić auto na/po szwajcarskich tablicach rej.

 

chodzi mi konkretnie chodzi mi o to auto :

http://olx.pl/oferta/volvo-v70-r-pakiet ... b2381513a4

 

jakoś nie chce mi się wierzyć, że 14letnie auto ma nalatane tylko 250tys. km, chociaż... :dontknow:

 

 

Franek tak, szwagier dalej chce łosia :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinball_69, to fura dla ojca, a on też nie chce nie wiadomo jakiego samochodu. Będą we dwoje z mamuśką śmigać, chociaż ojciec dobrze wie, że 1,6 to żaden potwór, ale poniżej tego schodzić nie chce.

 

Zdecydowanie bardziej od Merivy polecam Hondę Jazz. Bardzo łatwo o zadbane egzemplarze i generalnie są to bardzo niezawodne samochody. Na miasto bardziej funkcjonalna i zgrabniejsza od Opla. Wiem, bo sam posiadam i bardzo chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam z tym egzemplarzem, ale chyba na auta ze Szwajcarii są jakieś większe opłaty + pojemność powyżej 2l i może być za chwilę dużo większa sumka :)

 

A co do Merivy i Jazz :) Chyba jednak Meriva ciut zgrabniejsza i przyjemniejsza dla oka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.