Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do kosztów utrzymania nie pasuje mi taki koszt części do usportowionej limuzyny. Nie chodzi o to że nie będe miał później na serwis tylko srednio mi się widzi ładowanie sporej kasy w limuzyne ;)

 

Koszty utrzymania jakiejkolwiek używanej zabawki/wynalazku (używanej zgodnie z przeznaczeniem) to tak od nowej corsy rocznie :evil:

 

 

gruby_RS, popieram w pełnej ..., tylko ta kolorystyka mnie zabija :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gt 86? wiadomo drogie i mało mocy, ale dokładasz z 10-15k na kompresor/turbo i masz mega prowadzący się, świetnie wyglądający i niedrogi w utrzymaniu samochód :-] no i RWD ;)

 

ale w porównianiu do fur, które tu padły to chyba trochę za bidnie :o

 

Zapomniałeś o kolejnych ~ 20k na hamulce i zawieszenie - co bedzie niezbędne po podniesieniu mocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 k :o gwint trójkę, który wg mnie nie jest konieczny w tym samochodzie, bo seryjne jest bardzo :good: mam porównanie z gwintem z regulacją twardości ;) hamulce nie wiem, ale raczej nie 15k :o

 

Tak na szybciora: Tein i Alcon

 

 

P.S.

Toyota fajna ale w podstawie !

dokładanie mija sie z celem

P.S.S.

To 15k co podałeś na podniesienie mocy rownież nie realne, gdzie sama chłodniczka oleju to jakieś 4k ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej jak V2 czy Tein być nie zszedł,

 

czemu? :dontknow::dontknow: mam gwint za trójkę z małym plusem, regulacja twardości, zrobiłem na nim ponad 40kkm i zero problemów, cały czas jak w dniu montażu :dontknow::idea:

 

no ale temat nie o tym, cza chłopakowi zaproponować furę 8-)

 

ps nie obstaje za GT86, nie bronie, że to najlepsza fura jak vagowcy passka czy hondziarze civica, po prostu byłem pod wrażeniem jak ten samochód się prowadzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, Ja jeżdżę ,,służbowymi " :-]

Z Vettką obcowałem dość krótko,ale nie mogę powiedzieć żeby było nędznie,może to za sprawą przeciążeń :o

Prawie całe auto jest z tworzywa,dzięki czemu waży tyle ile waży ;)

:mrgreen:

A to co czytam o M5 to smutno mi się robi niestety :/

Perspektywa obrócenia silnika,lub wyplucia dyfra jest zbyt realna :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W końcu temat odblokowany . :good:

 

Poszukuję autka ON/PB z naciskiem na ON :mrgreen: z grupy VAG do 15k

Pierwszy mój typ to:

- A3 po lifcie (2001-2003)

 

 

Upatrzyłem : http://tablica.pl/oferta/audi-a3-poleca ... 4aed1217f4

 

Podpowiecie na co zwracać uwagę przy zakupie w/w auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMarcin95x, Zrozum, że nikt w tym kraju nie jest świętym mikołajem, a handlarze nie prowadzą działalności charytatywnej. Jak widzisz w ogłoszeniu, sprowadzony. Od ceny wystawionej odejmij sobie koszt przyprowadzenia, zarobek itp. Wyjdzie Ci jakaś suma, przeliczasz na walutę kraju z którego jest sprowadzony i patrzysz co tam może za to kupić. Jeżeli mniej więcej się zgadza, warto się zainteresować. Nie mówię, że nie ma okazji, są ale rzadko i rozchodzą się bardzo szybko.

 

Nie wiem czemu celujesz w ON. Ile robisz km rocznie ?

Diesel zawsze będzie miał większy przebieg, nie po to ludzie dopłacali w salonie aby jezdzic 10kkm w niedzielę do kościoła i na działkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.