Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

shadowpicture rok 2009 (model 2010) 1.8tfsi quattro, francja i 206tys nalatane ale oryginalny przebieg potwierdzony pełna historią serwisową z ASO Audi (oczywiście przed kupnem sprawdzone)

 

Dzięki za info.

Szukam własnie A4, 318/320 ..

 

Panowie, pytanie z innej beczki, jak szacujecie naprawę czegoś takiego: 320

 

bo się pomalutku łamię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wstawić trzeba bo wtedy będzie to wyglądać najlepiej i będzie najtaniej.

Dobry blacharz byłby w stanie to "wyklepać", ale koszt blacharki byłby liczony w tysiącach, a i tak całą powierzchnie trzeba byłoby szpachlować ewentualnie gdybyś chciał to zrobić super profesjonalnie to cynować.

Jeśli miejsca spawów bedą dobrze zabezpieczone to nic nie ma prawa wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max do 2 tys?W jaki sposob? Licząc, ze lakiernik musi wziac minimum 300zl od elementu zeby to jakoś wyglądało, a trzeba pomalowac błotnik tylny, drzwi tylne, przednie, wnęke.To wyjdzie ok 1000zl.Do tego blacharz weźmie ok 800zł.Dolicz do tego cześci ktore sa potrzebne do wstawienia to mniej jak 500zł nie bedzie.Drzwi pewnie ok 300zł.To juz daje kwote ok 3tyś.Może przesadziłem z 5tys, ale roznie się warsztaty cenią szczególnie w dużych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś doczynienia z Peugot 407 w PB/LPG?

W internecie jest sporo negatywnych opinii, jednak odnosze wrażenie że są mocno przesadzone.

 

W internecie jest sporo negatywnych opinii na każdy temat. Nie znasz się na lpg? Wejdź na lpg-forum i tam poszukaj gazownika, wtedy nie będziesz narzekał ;) 407 bez problemu znosi lpg, oczywiście pod warunkiem montażu odpowiedniej instalacji i dokładnego strojenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawde tej bmw widze w kwocie okolo 2000zl. Lakier 800zl, drzwi z blotnikiem 600zl, blacharz 500zl. Co do 407 w gazie to nie ma zadnych problemow, sprzedalem juz z kilkanascie PB i wiem ze sa przerobione na lpg i wszystko jest ok. Podstawa to porzadnie zamontowana instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, Oryginalne lampy z xenonami kiedyś na pewno się pojawią :-]

 

A da radę ? Albo może inaczej... czy to przypadkiem nie będzie "gra nie warta świeczki" pod względem kosztów ? To nie stare Audi gdzie wystarczyło zmienić lampy i przerobić wtyczki...

 

Jak ja szukałem dla siebie mondeo to tylko już z ksenem do koszt dołożenia ksenonu wychodził coś koło 7 tyś (lampy, spryski, inna instalacja elektryczna włączając w to cały układ monitorowania instalacji elektrycznej itp...) Więc żeby przy nowszym Audi nie wyszło podobnie...

 

A tak ogólnie to bardzo ładna sztuka - daj więcej fotek w odpowiednim dziale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to przepraszam za wprowadzenia użytkownika "shadowpicture" w błąd.

 

Panowie, cena pod koniec poszybowała do 11500Euro plus koszty sprowadzenia i naprawa.. przestało mi się kalkulować, odpuściłem.

 

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżepetto, dobre kilka lat temu szukałem takiego dla siebie. Widziałem chyba z 20igieł/perełek/ideałów i co tam jeszcze nie było napisane i niestety wszystkie auta meeeega zamęczone. Jak nie trafisz auta od pasjonaty fanatyka (a o takie będzie ciężko) to sobie odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy szuka większego pojazdu wpadł mu w oko LR discovery.

http://autoreduta.pl/ar/komis/auto6903, ... l?grupa=31

 

Jak to się sprawuje z tym silnikiem 2.7D ? Jak się ma sprawa zawieszenie - takie samo wymyślne jak w Range Roverach? :)

Ogólnie chętnie zapoznam się z opinią osób, które miały jakąkolwiek styczność z tym wozem

 

Kolejny tym To Mitsubishi Pajero po 2006 z 3.2D -też chętnie zapoznam się z opiniami.

 

Ewentualnie jakieś inne propozycjie:

Kryteria: duży Suv

rocznik: nie starszy niż 2008

Budżet: do 100 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.