Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie drążąc tematu Mustangów ELENOR, to...

 

do ceny należy doliczyć koszty w USA od (400 do 900$ transport w USA+ opłaty Dealerskie)

 

oraz koszty transportu do Polski w kwocie (1200$ transport morski jedno miejsce w kontenerze ) + opłaty celne i portowe

 

:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompakt za 180 tys zł? Za kilka lat ile bedzie wart? Za 180k zł opłaca się kupować takie auta jak RS4, M3, M5 itd, w salonie te auta kosztowały 300-400tys zł, teraz można je mieć za mniej niż połowę a za tę kwotę idzie wyrwać egzemplarze, które mają niewielki przebieg, serwisowane itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, 180 to cena za zakup samego samochodu nie licząc potem eksploatacji ? ;) Typowo dla funu ?

 

Co by nie było to i tak dobrą opcją jest 350z,370z, s14, audi rs6 z używek.

 

Chociaż takim też bym nie pogardził :-]

 

http://otomoto.pl/renault-megane-r-s-re ... 86858.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem,ale przyznasz,że rozrzut aut masz spory :mrgreen:

Jak chcesz coś męskiego i w miarę nowego to do salonu Chevroleta po Camaro się wybierz i na gwarancji i robi wrażenie,a te 6,2l już jakoś się turla ;)

Choć nie powiem Vettka,ze swoim -300kg robi zamęt 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że dodałem to auto, jako jedyne "praktyczne" do pozostałych proponowanych do upalania 8-) Swoją droga myślę że lepsze właściwości jezdne ma szerokie niskie kombi z napędem 4x4 niż wielki kloc z dużym silnikiem na tył napęd, w myśl standardowego hamburgera "im więcej tym lepiej". :mrgreen:

 

Jedyne co czytam, to TopGear - z przyzwyczajenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tym camaro będzie robił, prostych szukał ? :lol:

Chyba mylisz Camaro z Mustangiem. Camaro prowadzi się bardzo dobrze... Ja tam za tą kwotę wybrał bym BMW M3, w tej kwocie powinien być rocznik 2011/2012, czyli końcówka produkcji M3 V8 a jak wiadomo nowa M3 ma już mieć V6 biturbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.