Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

No same swiece do V12 jakies w miare fajne to koszt ok 700zl :)

Sam posiadam V12 tylko, ze w bmw, a w mercedesie jestem zakochany.

Samo w sobie W140 sie raczej zbytnio nie psuje(rodzice posiadali 4 lata i w sumie zadnych awarii procz pompki podcisnienia centralnego zamka-mankament W140, no i skrzynia biegow sie rozsypala).V8 cierpi na sypiące sie wiązki instalacji elektrycznej silnika, w v12 taki problem nie wystepuje.

Ogolnie serwis ukladu zaplonowego wyjdzie lekko ponad 2 tys.

Do tego dochodzi nivo, gruchy i przewody tez moga byc juz w kiepskim stanie wiec nastepne kilka tysiecy.Dodaj do tego komplet tarcz i klockow to bedzie ok 3 tys za w miare srednia polke.Czesci zawieszenia tez nie należą do tanich hehe.

Ceny pisze tutaj z glowy-w rzeczywistosci mogą byc ciut wyższe.Dawno nie przeglądalem cen do w140 bo mam tego syfa na glowie.

W140 porownujac do e38 czy a8 d2 bedzie najdrozsze w utrzymaniu.

Ogolnie nie spodziewaj sie, ze bedzie tanio.Kupisz za 20tys, wlozysz 30, a i tak nie bedzie to ideal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jesli dysponujesz taka kwota to bierz ten samochod o ile przebieg jest autentyczny i oplaty nie bedą ogromne.Taki przebieg za taką kwote to jak za darmo!

Dodatkowo fajny gadzet-elektrycznie sterowane lusterko wewnetrzne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze tak.Jak szukacie takiej fury to nie bierzcie czasem pod uwage e38 lub a8 d2.Nie ma co porownywac takich aut do W140.Jesli chodzi o to s600 z linka to w sumie na sile mozna sie przyczepic slabego wyposazenia i kiepskiej kolorystyki wnętrza(kwestia gustu w sumie).Zwrocilem tez uwage na ten licznik czytając komentarze na stronie.Tez mi sie nie wydaje aby s600 z tego roku miala licznik cyfrowy.W 94 roku po lifcie juz tak, przed nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam 2busy od handlarza,fakt były droższe jak reszta na rynku,ale w jednym przez 100kkm zepsuł się regulator napięcia,a w drugim w sumie nic poza eksploatacją :o

Tylko no właśnie,jak widzę zdjęcia piękne,jak z folderu,a cena niższa od rynkowej,to gdzieś pies musi być pogrzebany :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to dział luźne rozmowy zapytam tutaj :)

Szukam samochodu dla siebie, budżet 20 tyś zł ( wiadomo, lepiej kupić coś za 18 i 2 dołożyć na filtry, rozrząd itp )

Wymagania: 4/5 drzwi, hatchback lub sedan, benzyna z możliwością założenia LPG ( bezpośredni wtrysk odpada ), moc ok. 150km, silnik do 2 litrów

 

Najpierw chciałem BMW e46, ale im więcej czytałem, to musiałbym kupić 6 garów i co najmniej silnik 2.5L, a eksploatacja takiego samochodu będzie już droższa.

Póki co jestem zdecydowany na Seata Leona 1.8T w wersji Top Sport/FR 180KM.

 

Może podacie jakieś swoje typy? Raczej wole niemiecką motoryzację ( VAG ). Od razu mówie, opel odpada, miałem astre g, często coś nawalało ( same pierdoły, ale uciążliwe.. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym e46 318i z silnikiem 2.0 N42. Pali to rozsądne ilości paliwa, 9 sec. do setki. Na początku trzeba tylko rozrząd sprawdzić/zrobić -> łańcuch, napinacz, ślizg i najgorsze - zespoły regulacyjne wałka ssącego i wydechowego. Poza tym auto idealne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym e46 318i z silnikiem 2.0 N42. Pali to rozsądne ilości paliwa, 9 sec. do setki. Na początku trzeba tylko rozrząd sprawdzić/zrobić -> łańcuch, napinacz, ślizg i najgorsze - zespoły regulacyjne wałka ssącego i wydechowego. Poza tym auto idealne ;)

 

Byłem już prawie zdecydowany na ten silnik w bmw, ale właśnie odpuściłem czytając, że większość osób ma takie problemy. Wiadomo, nie ma silnika idealnego, każdy ma swoje bolączki ( jedne droższe drugie tańsze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.