Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

escimo napisz list do gwizdora lub dziadka mroza niech dożuci 20 k i masz du...woz z odpowiednią mocą i z 4x4

 

http://otomoto.pl/mitsubishi-lancer-evolution-x-380km-okazja-salon-pl-C31353723.html

Złota zasada przy evo i sti podobnych,jak nie stać Cię na dwa,nie kupuj jednego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lucas123w, Już pisałem wcześniej o Evo. Kupić takie auto to nie problem. Potem trzeba to utrzymać :)

Staram się twardo stąpać po ziemi i muszę się liczyć, że będę tym autem jeździł, więc jak to mówi znajomy: z chęcią, ale nie :D

 

XC70 nie mój styl za bardzo, XC90 za to już tak :) jeździłem i chwaliłem sobie :)

 

Co do tej Octavii z moich okolić. Ciekawa oferta, ale jakoś boję się kupować tak "mocno podłubane" auto. Chyba, że to GTR :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej Octavii z moich okolić. Ciekawa oferta, ale jakoś boję się kupować tak "mocno podłubane" auto. Chyba, że to GTR

 

akurat dostajesz graty i możesz wrócić do serii. akurat moim zdaniem sprawdzić czy wszystko ok i dobra opcja ... geno zna temat lepiej :D może cos powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy pug 206 1.4hdi jest znośnym rozwiązaniem?

Ceny niskie, spalanie niskie...

 

Zależy do czego ? miałem to w pugu 207 przed ibizą, koszt eksploatacji zerowy 1.4 HDI nie ma co się popsuć. Zawieszenie tanie jak barszcz. Jeżeli chodzi o spalanie w trasie 4 litry spokojnie do osiągnięcia :) silnik raczej do miasta lub spokojnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wega67, podjazdy do pracy, 19 km w jedną stronę - podmiejska trasa właściwie i odrobina po mieście. czyli sprawdzi się idealnie:)

Jakieś większe problemy z tym 206 ? bo dpf tam nie ma z tego co widzę, a to najważniejsze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021 700 zł raz na ~200k km to niewielki wydatek ;)

Może nie 200k km ale potwierdzam ok 700-1000zł i spokój na 100k km na pewno. Ogólnie 206 fajne autko , straszyli mnie francuzem a już półtorej roku zleciało i jest git , zero problemów. Ja mam 1.6 109KM spalanie ok 7 litrów. Przy kupnie odrazu rozrząd , dobry olej i usterek brak , tylko belkę zrobiłem zaraz po kupnie ale kupując o tym wiedziałem. Z otwieranym dachem tez miałem obawy , jakoś dwa sezony przejeździłem i nic . Pfu pfu żebym nie wykrakał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem ostatnio łapie się na tym że widzę więcej 407 niż pasatów co w moim regionie jest dość dziwną rzeczą, i sam takiej szukam tyle że 2.0 PB a o 3.0 mi się marzy ( szkoda że nie robili takiej w manualu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.