Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

kamilgt, a w tym czasie on zmienia nastawy masażu w fotelu i liczy rulony Jagiełły. Denerwuje go tylko fakt pierdzącego i buczącego rejsera obok.

Gadanie... ,nie każdego bawi przelotowy wydech... ,german style... ,czy inne "trendy"... :mrgreen:

 

Wątek ,któryż widnieje ostatnimi czasy na racingforum w dziale projekty...: :evil:

"2008 BMW M3 e90 z komresorem., Rodzinny sedan."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wega67, co będziesz zmieniał w tym 1.9 aby wycisnąć tyle kunia :kox::?:

 

Tylko blok silnika zostanie :lol: Turbinę dorwałem z audi 3.0 TDI tylko przerobić i do nowego kolektora myk. Takie pytanie, ma ktoś namiary na dobrego gościa od wydechów i FMIC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek, ja raczej będę szukał w okoli 50-60 tyś max. No i nie chciałbym auta starszego niż 3 lata.

W sumie o zmianie auta zacząłem dopiero wczoraj rozmyślać i dostałem wstępną zgodę od kobiety :mrgreen:

Na OPC raczej mnie nie stać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Insignii jest masa,przez co 2,0t pali relatywnie dużo jak na osiągi,które oferuje :/

Jak interesowałem się ST 4x4 w melexie,no to w mieście 15l lekko,już trochę ból :/

Wszystkich zainteresowanych wersją OPC polecam sprawdzić ceny części np.hamulców 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze kubik spalanie 2.0 T jest bardzo duze 15l to wynik ktory bardzo łatwo mozna osiagnać i nie jest to wynik maksymalny a raczej od tej wartosci nalezy wychodzic :D W wersji z napędem na 4 lapy czasami zdarzaja sie problemy z przeniesieniem napedu wiec warto dobrze sie przyjrzec temu przed zakupem. Polecałbym raczej zakup wersji diesla tej 160 koni nie jest ona demonem szybkosci ale daje rade i spalanie jest całkiem przyzwoite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak właśnie dowiedziałem się i na szybko przekalkulowałem przez styl jazdy i kilometry w roku ,to naprawdę jakiś Suvik z V6/R6 jest dobrą alternatywą,bo od biedy w przeciwieństwie do Insi chętnie łyknie słowo zakazane na 3 litery,zaczynające się na L kończące na G :mrgreen:

Nie wiem,nawet uwzględniając masę blisko 2t,to nadal nie wiem gdzie to paliwo tam idzie...

Escimo to może 2,0cdti biturbo?

Albo,albo Alfa 159-2,4JTD 8-)

Choć widzę,że chcesz uciekać z diesla to i dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, czy chce uciekać to nie wiem do końca. Trochę się u mnie pozmieniało od czasu jak kupiłem mieszkanie i zamiast 100km do pracy dziennie robię niecałe 10 ;) Dlatego zacząłem się zastanawiać nad benzyną. Mocną benzyną ;)

Gazowni w aucie już nigdy więcej nie mam zamiaru zakładać.

Nad SUV'em też myślałem, ale problem z przejazdem pod blokiem by był. Już Vectrą często na złożonych lusterkach jeżdżę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś może nad czymś ciut mniejszym z cyklu Astra IV?

Przestronność jak w insignii powiedzmy sobie :mrgreen: takie 1,6T już byłoby całkiem ok.,a po podkręceniu tym bardziej,o wiele zwinniejsza ;)

Jednak zakup diesla to na dzień dobry przy tych przelotach DPF out i chip,jedzie,ale wciąż klekocze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, myślałem, tylko że różnica cenowa nie jest zbyt wielka, żeby myśleć np. nad Astrą. No i wychodzę z założenia, że większe auto jest troszkę bardziej bezpieczne aniżeli "malutkie latające pudełko" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, max 60 tyś. zł. Biorę pod uwagę tylko 4 letnie auta i młodsze :)

Wyposażenie: grzane stołki, bixenony, klimatronic musi być.

Czy diesel czy benzyna nie robi mi wielkiej różnicy, chociaż preferowałbym benzynę.

Moc 180KM+

Autko musi być dość duże i musi mieć 5 furtek (rodzinka pewnie się powiększy niedługo :P)

A jak by miało napęd na 4 łapki to już by było super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, Giulietta za małe auto, WRX koszty by mnie mogły zjeść, a mazda 3 :o:o myślałem szczerze też sporo o tym aucie, ale jakoś do mnie nie przemawia.

Natomiast obie skody z Waszych propozycji jak najbardziej na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.