Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje pomocy: szukam auta na codzień w okolicach 15k 4/5 drzwi napędzany dieslem bez jakichś większych wymagań co do wyposażenia, moze być automat, w oko wpadła mi vectra C choć nigdy w żadnym oplu nie siedziałem.

 

Jakieś inne/podobne opcje ?

 

http://autohaus-tomaszow.otomoto.pl/ope ... 63675.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Keil, unikaj tego silnika jak ognia !

 

Tu poczytaj: http://mojafirma.infor.pl/moto/eksploat ... 0-dCi.html

 

Hehe,nawet trafiłem z tym ogniem.: http://autokult.pl/2011/08/16/tych-siln ... 2-poradnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd oni takie ładne samochody biorą za taką małą kasę :shock::evil:

Ja trochę ponad rok temu dałem 5200 jełro za swoją vectrę z 2005/2006r no i jeszcze akcyza 18% nie mówiąc już o innych kosztach :kox:

 

Keil, unikaj tego silnika jak ognia !

 

+1

Najgorszy silnik jaki ładowali do Vectry/Signum. Producent o ile pamiętam to ISUZU. Do tego te autko w wersji z automatem. Czyli bomba z opóźnionym zapłonem :)

 

+1 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dopisze ze 3.0 CDTI Y30DT jest awaryjny, ale dotyczy to głownie modeli przed rokiem 2007 pozniej juz byly poprawione (3.0 CDTI Z30DT) i nie bylo z nimi tak duzych problemów. Takze zanim kupicie takie auto sprawdzac oznaczenia silnika. Ale ogolnie lepiej brac 2.2 DTI lub jesli nowszy to 1.9 CDTI.

 

Jesli szukasz Opla do którego nie chcesz praktycznie nic dokładać kupuj 1.7 CDTI Z17DTH ma tylko 100KM ale juz jakos jeżdzi i jedyne co sie potrafi zepsuc to alternator reszta działa bez żadnych problemów. Silnik był w Astra H i Corsach C,D i Merivach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd oni takie ładne samochody biorą za taką małą kasę :shock::evil:

Ja trochę ponad rok temu dałem 5200 jełro za swoją vectrę z 2005/2006r no i jeszcze akcyza 18% nie mówiąc już o innych kosztach :kox:

 

Uwielbiam posty w tym stylu, to że tyle dałeś za przedliftową vectrę, jeszcze z motorem o dużej pojemności świadczy tylko o tym że przepłaciłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Vectrę może być ciężko znaleźć, to co powiesz na Opla Omegę 2,5DTI

W tych pieniądzach kupisz bez problemu i spokojnie zostanie Ci jeszcze na "pakiet startowy"

Auto może nie będzie miało 180 000 przebiegu jak większość allegro, ale za to jest mało awaryjne, bardzo komfortowe i przestronne, a silnik od BMW ma sporo mocy i świetną kulturę pracy. O Przyzwoite wyposażenie również nie będzie trudno :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, widzę,że z mocą jest tak jak w Mondeo. Jeżdzilem kumpla 1,8 i szału nie ma. Moze dlatego,że wsiadam z mojej V6, heh

407 kombi trochę budy ma. Jeśli tylko na miasto to wziąłbym 1,8. Na jakieś wyjazdy 2.0 by się przydało i te parę koni więcej.

 

Aha...ostatnio w "Zakupie kontrolowanym" jezdzili 407ką i chwalili za komfort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.