Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

slawol15, a teraz się zastanów ile kosztuje serwis na ori gratach :roll:

 

nie przesadzajmy. Z całą pewnością mniej niż współczesne diesle...Części w normalnych cenach, w stanach jeszcze tańsze. Problem w tym, że te auta się nie psują, tak jak nowe wypusty. Miałem Pontiaca TS 3.8V6 i nie było tragedii. Problem w tym aby mieć ,,normalnego" mechanika :)

A fun z jazdy nie do opisania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co wyskoczyłeś z tym Volvo 8-) trzeba było startować od polo :x
zastanów się co sam napisałeś, 130 koni no prawdziwa rakieta :lol: Yasiek będe się musiał zainteresować tą Vectrą bo widzę że w miarę dobre egzemplarze można sprowadzić w rozsądnych pieniądzach. Dalej czekam na jakieś opinie użytkowników Volvo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam kilka słów z własnego doświadczenia:

- V50 to bardzo dobra proporcja ceny/jakości/wytrzymałości i gorąco polecam :!: Mam jedynie zastrzeżenia co do określonego budżetu, gdyż w takiej kasie będzie kłopot z czymś sensownym. Polecam polifta z prawdziwym przebiegiem do 200 tys i będzie OK na długi czas. Jeżeli chodzi o spalanie to polecam 1.6d (od 2008) nie jest demonem prędkości ale daje radę przy naprawdę niskim spalaniu. Polecanym i sprawdzonym silnikiem jest 2.0d i pali tylko do 2 litrów wiecej, a przy tej wadze samochodu jest rewelacja.

Jeżeli chodzi o wyposażenie to szukaj uczciwego Mommentum i będziesz zadowolony :!:

- Focus - j.w. tylko wydasz 10 tys mniej :)

 

Jak będziesz miał pytania co do V50 to chętnie podpowiem - pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Ci serdecznie, przez całe swoje życie jeździłem VAG-ami z małym epizodem hondy i bmw więc nie mam pojęcia o silnikach i z jakim pakietem wyposażenia szukać auta konkretnej marki, jak znajdę coś konkretnego to napewno podbiję na priv :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat o silniki w Volvo to się nie ma o co martwić, diesle 1.6 i 2.0 mają dobre opinie. Montowane w Fordach, Mazdach, Pugach, Citroenach...Diesel jak każdy inny. A z młodego Vaga to tylko 1.9 TDI można polecić, 2.0 to kupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam automata, generalnie nie jest to mocna strona tego auta, po pierwsze skrzynia należy do wolnych, po drugie, trzeba o nią dbać, a i tak przy przebiegu >200k km może się wysrać.

 

Co do innych silników to się nie wypowiadam, natomiast co do D5, to nie jest to pierwsze, z którym mam do czynienia, plus ze wszystkich zasłyszanych opinii wyłania się obraz pozytywny - raczej trwała jednostka, fajnie się dłubie, z pewnością lepszy sound niż czterocylindrowe klekoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z V50 miałem do czynienia raz w życiu. Pierwsze wrażenie? Niesamowicie ciasny, spodziewałem się więcej miejsca. Ale jeśli nie jesteś szczególnie wysoki i szeroki, nie masz bernardyna ani 10 letnich trojaczków to Volvo powinno dać radę :good:

 

Jeśli chcesz coś większego, poszukaj Mondeo MKIV. W środku Wielkie jak Sala Kongresowa, technologicznie podobne do MKIII, oryginalne części w rozsądnych cenach i w miarę kumaty mechanik sobie poradzi bez zbędnego jojczenia. No i na pewno ładniejsze niż V50 8-)

 

Problem w tym że do 30k nic się raczej sensownego nie znajdzie :( W sumie gdyby się znalazło sam bym brał :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V50 to auto dla ludzi przekładających bezpieczeństwo i komfort ponad cenę! Właśnie dlatego kupiłem swoje Volvo, co prawda V40, ale wygoda i bezpieczeństwo na podobnym poziomie. Co do silników diesla to nie sądzę, że gorsze od grupy vag, być może że nawet lepsze,myślę tu o 2.0TDi. Jeśli ma być komfortowo wygodnie i tanio to V50 z silnikiem diesla 1.6D. W wolnej chwili polecam zajrzeć na forum v40.pl do działu Usterki i Porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.