Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja wiem, ale szwagier ma kilka priorytetów, tylko pochodzenia PL, od 1-szego właściciela, po 2010r., diesel ew.benz., żadne LPG, kombi i to chyba wszystko. Przejechał się na BMW, totalną padakę kupił, rok 2000 w dieslu i niestety musi być zezłomowana. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ale szwagier ma kilka priorytetów, tylko pochodzenia PL, od 1-szego właściciela, po 2010r., diesel ew.benz., żadne LPG, kombi i to chyba wszystko. Przejechał się na BMW, totalną padakę kupił, rok 2000 w dieslu i niestety musi być zezłomowana. :dontknow:

 

Lubie czytać takie posty bo przynajmniej jest zabawnie i proszę tego nie taktować tego jako jakiegoś wyśmiewania, ale jak widzę takie kryteria to jest to naprawdę zabawne.

Jeżeli istnieje taka możliwość to poproszę Cię abyś wyjaśnił mi w jaki sposób twój szwagier rozwija te kryteria, głównie chodzi mi o to, że tylko od pierwszego właściciela z salonu polskiego.

 

Pytam z perspektywy osoby, która trochę tych aut sprzedaje w roku i robi wiele kilometrów w tygodniu żeby coś kupić. Bo z reguły te nasze salonówki od pierwszych właścicieli to pozajeżdżane graty, a takiego już kupił ponoć.

Ja wiem, że to nie wasz krąg poszukiwań ale w Szczecinie stał ostatnio na ogłoszeniu piękny pasat od pierwszego właściciela, salon. Po rozmowie wszystko pięknie, tylko na miejscu okazało się, że auto niemalowane stało się malowanym a serwisy tylko w VW więc jak by nie dostał auta przez tydzień po wymianie oleju to by chyba wiedział. Więc ogólnie naprawdę proponuję niech zmieni podejście do zakupu bo moim zdaniem jest na dobrej drodze, żeby kupić grata, a naprawdę kilka ciekawych aut może umknąć mu z pod nosa. I nie chodzi o to, że nie szukać salonówki, ale te z zagranicy również oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ale szwagier ma kilka priorytetów, tylko pochodzenia PL, od 1-szego właściciela, po 2010r., diesel ew.benz., żadne LPG, kombi i to chyba wszystko. Przejechał się na BMW, totalną padakę kupił, rok 2000 w dieslu i niestety musi być zezłomowana. :dontknow:

Jeżeli istnieje taka możliwość to poproszę Cię abyś wyjaśnił mi w jaki sposób twój szwagier rozwija te kryteria, głównie chodzi mi o to, że tylko od pierwszego właściciela z salonu polskiego.

On jest młody, nie zna się na autach i nie ma czasu jeździć za nimi. Chce auta pewnego i w pełni sprawnego. Wpadł z BMW E46, ale z własnej winy, bo chyba miał klapki na oczach. Takiej rdzy to nie widziałem, nie mówiąc o awariach, łącznie z tym, że amortyzator wpadł do bagażnika, szok. Pewne auto nawet kosztem ceny, oczywiście sprawdzone w serwisie. Brak LPG ponieważ garaż podziemny,kombi bo pakowne.

Teraz coś od siebie. Osobiście wolałbym z importu zadbane, ale wałki robią handlarze, że aż strach, poza tym 4-5 letnie auta bez wad chyba jednak nie sprzedaje przeciętny Niemiec. Będę go usilnie przekonywał do skupienia się bardziej na stanie technicznym niż na ilości właścicieli lub roczniku. No, ale podpowiedzieć auto za 40tys.i to na odległość nie jest łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odezwałbym się do koelgi Sucre, znajomy dzis od niego brał accorda i jak go zobaczyłem jak przyjechał nim do mnie to aż sie zdzwiłem że honda jest w tak idealnym stanie, znajomy jest baaardzo zadowolony. Myslę że smiało można polecić auta od Adama, nawet ja patrząc bardzo dokładnie nie miałem się do czego przyczepić. ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy brał accorda który jeszcze nie byl wystawiony. Warto zadzwonić i popytać co Adam ma w ofercie

 

najlepiej to polubić go na fejsie (vitoocars) tam myślę wstawia najświeższe oferty chyba od razu z placu gdzie są kupowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje się zgłosić do sucre i opisać co się chce- ściągając pod klienta można się zawsZe lepiej dogadać:) ja tak zrobiłem, mały maraton po danii 24h i autko pierwsza klasa. A co do braku cen na jego Facebooku- no sory wiadomo po ile takie auta chodzą na allegro więc cena będzie podobna tylko stan trochę lepszy. Jak jest auto pasujące to pytasz o tyle, częste znikają mu prosto z lawety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla lubej jakiegoś autka do 5 tys w benzynie najlepiej już z gazem i pytanie które autka w tej cenie się do czegoś nadają? Myśleliśmy o 206,ale jak te autka znoszą gaz? Jakieś inne propozycje? Silnik jakiś niewielki do toczenia się po okolicy, rocznie mniej niż 10 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Sucre, autko kupione. Honda spisała się super. 300km bez problemów. Jest parę rzeczy do ogarnięcia, ale powolutku będę sobie to robił.

Sucre, dzięki.

 

 

:good: innej opcji nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buka Accorda zdążyłem tylko umyć, po korekcie i czyszczeniu skór będzie petarda. Kolorowa nawigacja i kremowe skóry w accordzie z 2001r rzadko się spotyka.

Gajek miło było poznać, myślę że Civic z przebiegiem 60000km jeszcze dłuuugoo będzie służyć bezawaryjnie.

Piotrek305 ile km już nastukałeś mundkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buka Accorda zdążyłem tylko umyć, po korekcie i czyszczeniu skór będzie petarda. Kolorowa nawigacja i kremowe skóry w accordzie z 2001r rzadko się spotyka.

Gajek miło było poznać, myślę że Civic z przebiegiem 60000km jeszcze dłuuugoo będzie służyć bezawaryjnie.

Piotrek305 ile km już nastukałeś mundkiem??

 

 

powiem CI, że nieduzo, 15kkm. :) volvo xc60 czasami sie pojawia ? chce nim jeszcze 2 lata pojeździć, max 3 i coś innego szukać. ;) ale jestem mega, mega, mega zadowolony !!! :good: mam to co zawsze chciałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.