Skocz do zawartości

Magirus Deutz Mercur 150D11 - OSP Brodowo


Rekomendowane odpowiedzi

Ogromny szacunek za waszą pracę !!!!! :good::good::good::good::good:

 

Widziałem zapowiedzi na fb , ale relacja przerosła to czego się spodziewałem :shock::shock::shock:

 

Marzeniami byliśmy już na lakierze wozów z początku XIX wieku ale niestety. Usłyszeliśmy tak bardzo znane nam „dziękujemy”

 

 

Przypuszczam ,że kiedy ludzie z tego muzeum dowiedzą się o waszej akcji i z jakim efektem została zakończona będzie tak :oops::oops::cry::cry::cry::cry::wallbash::wallbash::zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozwolę sobie wrzucić skan z Gazety Średzkiej w trochę większej rozdzielczości niż pozwala na to regulamin, ale inaczej nie dałoby się tego przeczytać. Mam nadzieję, że zieloni przymkną oko ;)

Nie ma to tamto, ale widać, że media nas kochają :mrgreen:

DSC06284.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę więcej powiedzieć...

 

Na wstępie serdecznie dziękuję ekipie We're 4 Detailing za zaproszenie. Kiedy kilka miesięcy temu otrzymałem telefon, że w planach jest "coś dużego, czego jeszcze nie było" nie zastanawiałem się ani chwili. Z chłopakami miałem okazję poznać się przy okazji spotów u nas i w Łodzi, a ich projekty znane są chyba wszystkim.

 

Jako osoba "z zewnątrz" jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji całego przedsięwzięcia - sukcesywnie aktualizowane informacje ad. terminów, pomoc w dostaniu się na miejsce, (ba, w drodze powrotnej nawet podwózka pod wskazany adres!) a na miejscu wszystko czego można sobie zażyczyć - od kompletnego zatowarowania padami, pastami, fibrami do pysznego, domowego jedzenia i słodkości w przerwach w pracy. Prawdę powiedziawszy, ze sobą wziąłem tylko wysłużoną maszynę i troszkę kopalnioków które zasiały niemały zamęt ;-)

 

Jako iż event był dwudniowy, mieliśmy okazję nieco się zintegrować i powiem szczerze, że dla mnie to był bardzo miły, choć chwilowy, powrót do detailingu - ekipa W4D jest usosobieniem tego, o co moim zdaniem, w tym wszystkim chodzi! Ciężka praca i efekty, ale z radochą i fajnymi ludźmi a bez nadęcia czy niepotrzebnej spiny.

 

Nie mógłbym też zapomnieć o fenomenalnej pracy jaką wykonały ekipy foto/video. Mając zajawkę w tym temacie to ogromna przyjemność obserwować ich przy pracy, a efekty przeszły moje (niemałe, dodam) oczekiwania :good:

 

Raz jeszcze dziękuję za zaproszenie, gratuluję fenomenalnej pracy, zarówno na polu organizacyjnym, jak i "w polu" i... do zobaczenia!

 

Diabeł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jako iż event był dwudniowy, mieliśmy okazję nieco się zintegrować ......

Diabeł :evil:

 

DIabeł to co się działo w Brodowie niech zostanie w Brodowie :evil::evil::evil::evil:

 

PS. podziękowania za serwowanie "robotniczej"

img4631nm.jpg

 

no i wałki już kupiliśmy jakby coś :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
... i to już wymagało świetnej organizacji....

 

O Nad wszystkim czuwal Arek który jest megą zaangażowanym i zakręconym na tym punkcie człowiekiem, nie odpuszczal do samego końca.

Wiem, wiem marudziłem i poganiałem, narzekałem i goniłem do roboty.

Nie uznaję kompromisów a zwłaszcza podczas projektów teamu.

Przepraszam za to ucho :evil:

 

jmajka, takiego to byśmy w przerwie kawowej zrobili :kox:

 

Nie mówię że nie :P to więc zapraszam na kawę do mnie ;)

 

Dziękujemy za zaproszenie. Troszeczkę daleko ale nie ma rzeczy niemożliwych ;)

Tym bardziej dla nas.

 

Ogromny szacunek za waszą pracę !!!!! :good::good::good::good::good:

 

Przypuszczam ,że kiedy ludzie z tego muzeum dowiedzą się o waszej akcji i z jakim efektem została zakończona będzie tak :oops::oops::cry::cry::cry::cry::wallbash::wallbash::zly::wallbash:

 

Wiesz jaką miałem satysfakcję jak podczas obchodów święta strażaka dumnie prezentowali swoje auta? Full mat.

 

Na wstępie serdecznie dziękuję ekipie We're 4 Detailing za zaproszenie. Kiedy kilka miesięcy temu otrzymałem telefon, że w planach jest "coś dużego, czego jeszcze nie było" nie zastanawiałem się ani chwili. Z chłopakami miałem okazję poznać się przy okazji spotów u nas i w Łodzi, a ich projekty znane są chyba wszystkim.

 

CAŁA PRZYJEMNOŚĆ PO NASZEJ STRONIE!!!!

 

:shock::good:

Kawał dobrej roboty.

Jestem strażakiem i wiem jak auta strażackie są traktowane.

I wiem ile trzeba pracy, żeby osiągnąć taki efekt.

Oby efekt utrzymał się jak najdłużej.

Chłopaki z OSP chyba zadowoleni ?

 

Bardzo zadowoleni i co więcej zamówili zestaw startowy(szampon,qd i akcesoria) do codziennej pielęgnacji. Zrobię im szkolenie i będą sami dbać o "drabinę"

 

Podsumowując.Bardzo dziękujemy wszystkim za dobre słowa, gratulacje itd...

Był to nasz czwarty wspólny projekt. Urodzinowy i z największym rozmachem.

Po raz kolejny udowodniliśmy ,że detailing to nasza ogromna pasja a wspólne projekty są mega zabawą, spotkaniem towarzyskim, ciężką pracą i niesamowitą szkołą.

Czy można sobie wyobrazić lepsze połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzisiaj przeprowadziłem szkolenie z zakresu podstawowej pielęgnacji auta. Strażacy zakupili minimum czyli szampon, rękawicę, QD i MF. Bardzo mnie to cieszy....

Po naszym zabiegu wóz zapraszany jest na różne imprezy okolicznościowe.

Dzień dziecka, xxxlecie straży/jednostki, obchody święta strażaka w wielu miastach.

Każde takie info potwornie motywuje i cieszy.

Pomimo ogromnego sukcesu musimy myśleć o przyszłości czyli o następnym projekcie.

Wczoraj wpadłem na pewien pomysł. Jeśli się uda będzie miazga......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wczoraj wpadłem na pewien pomysł. Jeśli się uda będzie miazga......

Wreszcie jakiś pociąg z PKP będzie wyglądał przyzwoicie? :D

 

Pomysł, wykonanie i efekt końcowy pracy nad wozem strażackim - jak zwykle super :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.