Skocz do zawartości

Gumball 3000


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie doczytałem jak wklejać zdjęcia na forum :| więc daję 2 linki ze zdjęciami i filmikami:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... permPage=1

 

http://www.swierklany.info/gumball-3000 ... -2788.html

 

na swierklany.info jest super filmik jak koleś złapał Hardkora na jakimś skrzyżowaniu :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem ciekaw ile nasz Rząd zapłacił organizatorom tego rajdu, aby uczestnicy pojawili się w PL? :o

 

Widziałem HK i wydaje się, że nie był pod wpływem środków.

 

Swoją drogą to dla uczestników takie safari, jadą przez dzicz tak sobie patrzą, podziwiają i robią :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan a to Ferrari na DW i SLS na WZ co tam robili?

Postanowili się pokazać bez wpisowego?

 

:wallbash:

 

Tak jak mówisz... :thumbdown: O dziwo wczoraj wyjechało bardzo dużo aut, których nie widziałem jeszcze... Ludzie, chcieli się "pokazać" :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo wczoraj wyjechało bardzo dużo aut, których nie widziałem jeszcze... Ludzie, chcieli się "pokazać"

 

Gostka z Ferrari znam bardzo dobrze, często widuję go na myjni gdzie myję samochody.

Ma jeszcze kilka ciekawych samochodów ale nie zna wartości pieniędzy i rzuca nimi jak pokarmem dla ptaków.

No i dlatego mnie nie dziwi, że się tam pokazał bo to lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ile nasz Rząd zapłacił organizatorom tego rajdu, aby uczestnicy pojawili się w PL?

 

Z jakiej racji rząd miałby cokolwiek płacić?

 

A no z takiej, że aby promować PL wśród obywateli, podtrzymywać złudną nadzieję, że jest dobrze i że jesteśmy liczącym się krajem na arenie międzynarodowej. Taki jeden z elementów w indoktrynacji, a później chodzimy po bożym świecie ogarnięci megalomanią. A rządzących nazywają takie działania promocją kultury.

 

Ps. Przecież do występów międzynarodowych gwiazd muzyki, imprez masowych, sportowych - dopłacamy (np. koncert Madonny, JB, ME też dopłaciliśmy). Każda dopłata to potężne kwoty. Najłatwiej się steruje tłumem, masą - dużo łatwiej niż jednostką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ile nasz Rząd zapłacił organizatorom tego rajdu, aby uczestnicy pojawili się w PL?

 

Z jakiej racji rząd miałby cokolwiek płacić?

 

A no z takiej, że aby promować PL wśród obywateli, podtrzymywać złudną nadzieję, że jest dobrze i że jesteśmy liczącym się krajem na arenie międzynarodowej. Taki jeden z elementów w indoktrynacji, a później chodzimy po bożym świecie ogarnięci megalomanią. A rządzących nazywają takie działania promocją kultury.

 

Ps. Przecież do występów międzynarodowych gwiazd muzyki, imprez masowych, sportowych - dopłacamy (np. koncert Madonny, JB, ME też dopłaciliśmy). Każda dopłata to potężne kwoty. Najłatwiej się steruje tłumem, masą - dużo łatwiej niż jednostką.

 

albo się podziel albo zmień dilera :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo się podziel albo zmień dilera

 

Takich odpowiedzi można się było spodziewać.

 

Masz kogoś zaufanego z którym jesteś blisko i jest w jakiejś partii, może sam byłeś/jesteś - chyba nie, bo gdybyś był nie pisałbyś tak :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ArkadiusO, A to teraz widzę dokładnie dlaczego nie spotkałem żadnego Lambo w Mszanie.

Jeden pomylił trasę, a drugi pewnie się rozpadł na dziurach objazdu i nie dojechał :D

A filmik z fanem Koksa jest już nawet na Joe Monster :)

 

Była duża przerwa między autami, tak ok. godziny 18-tej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była duża przerwa między autami, tak ok. godziny 18-tej?

 

Ja tam byłem o 16:45 do 18:00 i przejechały tylko 3 samochody Aston Martin, Bentley i jakaś terenówka nie wiem co to była za marka może Mercedes. Później się zwijałem bo mi ucho przewiało a mam z nim problemy od dziecka. Brat mi mówił że przed 17:00 kilkanaście już jechało i coś gdzieś wyczytałem że około 20:00 też ich sporo się jeszcze przewinęło. Ogólnie żeby zobaczyć większość samochodów na trasie to trzeba by cały dzień poświęcić. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chciałem właśnie jakiegoś RR trafić ale się nie udało.

ArkadiusO, w sumie byłem w podobnych godzinach ale w Mszanie i widziałem jeszcze kilka aut więcej ale potem się zrobiła za duża przerwa, policja powiedziała, że sporo jedzie inną trasą i dałem sobie spokój.

Ale, że do 20-tej będą krążyć, to się nie spodziewałem :D

Na portalu TuWodzisław też ktoś wspomniał, że jakiś o 20:10 po Rogowie jeździł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż sie pojawiłem, to śmiem zauważyć że tam ktoś pod stacją tego gumbala postawił tam gdzie się nie powinno stawiać :D:D

 

Swoją drogą to nie wiem kto jak i czemu strzeliło do głowy żeby takie ciapate samochody robić :cry:

 

Co do naszej kochanej "chołoty" to mnie już nic nie zdziwi co takim "Święcie Niepodległości"

 

http://www.dziennik.com/images/made/upl ... 683_80.jpg

 

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż sie pojawiłem, to śmiem zauważyć że tam ktoś pod stacją tego gumbala postawił tam gdzie się nie powinno stawiać :D:D

 

Swoją drogą to nie wiem kto jak i czemu strzeliło do głowy żeby takie ciapate samochody robić :cry:

 

Co do naszej kochanej "chołoty" to mnie już nic nie zdziwi co takim "Święcie Niepodległości"

 

http://www.dziennik.com/images/made/upl ... 683_80.jpg

 

:/

 

tu jest Polska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć xzibit-owi buchnęli kapotę??? :mrgreen:

 

Nie sądzę żeby zdjęli mu ją z grzbietu, w takim wypadku nigdy więcej nie zostawi otwartego samochodu na polskiej ulicy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.