Skocz do zawartości

Owatrol Polytrol


kubik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i niestety znalazłem jedną wadę tegoż zacnego środka.

Skończyłem samochód koło 22,wyjechał i nocował na zewnątrz,a koło 2giej w nocy padał deszcz.Porobiło się trochę kropek na elementach poziomych niestety...

Jednak potrzebuje chwili do zawiązania :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMarcin95x, kuraś, ale co Wy chcecie testować?

Kupujcie po puszce, a będziecie zadowoleni :)

 

Testy produktu są już tutaj wrzucone, siuwaks robi robotę na plastikach, u mnie na klinkierze także... Ma wiele zastosowań i zakupu nie będziecie żałować. A w razie czego ktoś od Was chętnie go kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Pany, czy temperatura zew. ma wpływ na wiązanie OP z plastikiem ? Zadziała to w takich temp. jakie są obecnie na dworzu ?

Temperatura z pewnością ma wpływ,większy jednak wpływ ma wilgotność.

Osobiście kładłem przy temperaturze ok.12st.C utwardzał się dłużej jak przy 26st.C,jednak było sucho.

Akcji pt.zostawić wieczorem przez noc się utwardzi,nie ryzykowałbym ,bo siądzie rosa i porobią się chamskie zacieki,ale strachu nie ma,kolejna warstwa rozwiązuje problem ;)

Jak już to położyć w dzień na słońcu niech postoi,będzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Taka mała przestroga dla innych,uważajcie na ten wyciągany korek,mi niestety w elemencie elastycznym zrobiła się dziurka,przez zimę nie używałem,chciałem teraz i zonk,związało to co było w puszce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To są plastikowe elementy na koparce:) powoli tracą kolor, próbowałem PB natural i Mainz cherisch'a, tak jakby się nie wchłaniały, zostawał połysk a kolor jaki wyblaknięty był taki jest. Wczoraj zamówiłem i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie filmików reklamowych. Widziałem jak smarowali stary wyblakły stół ogrodowy. Po to właśnie ma służyć Owatrol.

Ja sam zastanawiam się czy dobry też byłby na bramę garażową i huśtawkę ogrodową malowane proszkowo..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.