Skocz do zawartości

Land Rover Freelander 2 '07


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Dwa małe niuanse: pracuj chłopie w rękawiczkach przy Surfexie, bo będziesz miał kłopoty ze skórą rąk, a dziewczyny tego nie lubią ;) I zegarek też by się zdało zdjąć do roboty...;)

 

ad1. Jakos nigdy nie pamietam, zeby zalozyc. Poza tym na codzien babram sie w smarach i benzynach i jakos skora na rekach dziala. Podstawa to bardzo porzadne umycie. Poza tym Surfexa nie dotykam rekami, ewentualnie tyle co chlapnie przy plukaniu badz pedzelkowaniu.

 

ad2. Zawsze zapominam, wiem, ze powinienem go zdjac, ale jakos mi nie wychodzi :P

 

Krzysiek, ja Chciałem Cię spytać o te mieszanki. One naprawdę działają czy tak poprostu dla zabawy robisz? Pytam zupełnie poważnie.

 

No, a myslisz, ze robie je dla wlasnego widzimisie? :P

Dzialaja na powaznie, testuje rozne kombinacje, w przypadku prewasha APC + Tenzi Truck robi mega robote, do tego rozne domieszki, 50ml IronX skutecznie usuwa czastki metaliczne i piana sie fajnie barwi na rozowo w trakcie splywania.

Poza tym mam rozne srodki w arsenale dla ktorych nie mam uzycia 'osobno', np ten rozowy plyn FinishLine do mycia rowerow, bardzo dobrze sie pieni i ladnie pachnie, dlatego dodalem go troche do mieszanki do mycia kol by przyjemniej sie pracowalo, bez wdychania mocnego apc czy trucka wlasnie.

 

Sprobuj samemu zrobic sobie taki mix i bedziesz wiedzial. Mi ta droga sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj samemu zrobic sobie taki mix i bedziesz wiedzial. Mi ta droga sie podoba :)

 

Powiem Ci właśnie, że próbowałem, ale nie widzę różnicy. :dontknow: Truck'a mieszałem z APC i szamponem Autolandu w zeszłym tygodniu - "zainspirowany" Twoim postem :kox: - i jak dla mnie nie ma różnicy. :dontknow: Sam Tenzi domywa równie skutecznie :idea:

 

A nie sądzisz, że to taka Twoja autosugestia, że jest lepiej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Szczerze mowiac boje sie lac auta samym Truckiem, stad ogolna sila domywania bazuje na APC. Wzmacniam ja w zaleznosci od autka Tenzim czy innymi srodkami z polki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.